Пошук книги і серії
  
в каталозі


Жадан С.

13.11.2007

 

Поет, прозаїк, есеїст, перекладач.

Народився 23 серпня 1974 р. у Луганській області.

Переможець усеукраїнського конкурсу «Книга року», 2004 р. Вихід першого роману «Депеш Мод». Автор поетичних збірок «Цитатник», «Генерал Іуда», «Пепсі», «The very very best poems, psychodelic stories of fighting and other bullshit» (обране 1992-2000 р.), «Балади про війну і відновлення», «Історія культури початку століття» і прозаїчних творів «Біг Мак», «Депеш Мод», «Anarhy in The Ukr», «Гімн демократичної молоді», «Капітал», «Марадона». За книгу «Капітал» одержав премію Бі-Бі-Сі в 2006 р.

Перекладає з німецької, польської, білоруської і російської мов. Організовує культурологічні і художні акції, рок-концерти, виставки, концерти класичної, духовної і нетрадиційної музики, вуличні акції, видавничі проекти, фестивалі тощо. Академік Бу-ба-бу.

Твори Жадана перекладено німецькою, англійською, шведською, білоруською, вірменською, литовською, польською, російською, сербською, словенською, угорською, болгарською і хорватською мовами.

У видавництві «Фоліо» вийшли книги С. Жадана: «Депеш Мод», «Цитатник», «Anarhy in The UKR», «Гімн демократичної молоді», «Капітал», «Марадона», «Трициліндровий двигун любові» (у співавторстві з Ю. Андруховичем та Л. Дерешем).
Умовні позначки  готується до видання  читати
 вийшла в світ  замовити

Видання

cерія: Графітіcерія: Сафаріcерія: Окремі видання
Бiг-Мак
Ефіопія
Капітал
ЖАДАН. С.
Жадан С.
ЖАДАН С.
cерія: Графітіcерія: Сафаріcерія: Сафарі
Трициліндровий двигун любові
Марадона
Цитатник
АНДРУХОВИЧ Ю., ДЕРЕШ Л., ЖАДАН С.
ЖАДАН С. В.
ЖАДАН С.
cерія: Графітіcерія: Графітіcерія: Графіті
Гімн демократичної молоді
Anarchy in the UKR
Депеш Мод
ЖАДАН С.
ЖАДАН С.
ЖАДАН С.

Знайомтесь.
Наш новий автор
Дереш Л.    
Сьогодні він автор уже п'яти книг — «Культ», «Поклоніння ящірці», «Архе», «Намір», «Трохи пітьми». Книги Дереша користаються скаженою популярністю в Європі. Романи Дереша «Архе» і «Культ» уже вийшли в одному з найбільших польських видавництв «Proszynski s S-ka». На даний момент готуються до виходу переклади Дереша в Німеччині, Італії, Іспанії, Голландії, Бельгії, Фінляндії і Сербії. У видавництві «Фоліо» вийшли книги: «Архе», «Поклоніння ящірці», 2007 р., Ю. Андрухович, Л. Дереш, С. Жадан «Трициліндровий двигун любові».
Чех А.    
У видавництві «Фоліо» вийшла книжка «Цього ви не знайдете в Яндексі», яка стала переможцем Всеукраїнського літературного конкурсу «Молодіжний міський роман» видавництва «Фоліо», 2007.


Головна  |  Наші проекти  |  Каталог книг  |  Новинки  |  Де купити  |  Контакти  |  Наші автори  |  Преса про нас  |  Форум  |  Інтернет магазин