Пошук книги і серії
  
в каталозі


Зорина С.

15.11.2007

 

Перший роман Світлани Зоріної «Наїзд» можна було б рахувати звичайним жанровим твором. Але міцний і підозріло правдоподібний сюжет, стенографічна чіткість оповідання, контраст між мінімальними художніми засобами і максимальною емоційною напругою – усе вказувало на те, що текст було написано не випускницею літературного інституту, що мріє про славу Агати Крісті, а людиною, для якої звертання до письменства було частково щиросердечною необхідністю, частково єдиним способом наголосити про проблему, що набагато перевищує масштаб особистих неприємностей.

Дикі відносини, що встановилися між підприємцями і державою, залишалися до визначеного часу настільки абсурдними, що до цього усі звикли. Якби Світлана Зоріна, кандидат економічних наук, молодий підприємець, пішла звичайним шляхом, намагаючись «зам'яти» конфлікт, список зниклих фірм поповнився б ще однією позицією, а суспільство сприйняло б цю історію як статистику викрадення землян злобливими інопланетянами. Але книга одержала неабиякий резонанс, а незабаром з'явилася і її кіноверсія. І що найбільше примітно, Зоріна розповідала про сваволю правоохоронних органів у той час, коли судове переслідування її власного підприємства відбувалося по повній програмі – з арештами, обшуками і конфіскаціями.

Напевно, це було перше реаліті-шоу в українському суспільстві. І жорткість цієї публічної гри набагато перевершувала усі відомі сьогодні телеаналоги. Тому що перемога в цьому «змаганні» обіцяла не мільйон доларів і дачу на Місяці, а всього лише запобігання кримінальної відповідальності. Умови гірші зустрічаються хіба що в романах Роберта Шеклі і Стівена Кінга.

Згодом документальність «Наїзду» знаходить деякий міфологічний підтекст. У цьому сюжеті багато важливих (а може, і вирішальних) дріб'язків. Але ще більше несподіваних наслідків. Закінчення роману розгалужується, народжуючи – насамперед – нові втілення самої Світлани Зоріної. Письменниці, що може з упевненістю сказати, що знає реальну силу слова. Підприємець, що добре знає, як ці слова продати. Тому що Світлана Зоріна багато років керувала самою великою книготорговельною фірмою України.

 

Автор блискучих кримінальних романів і кримінальних хронік, що вийшли в видавництві «Фоліо»: «Наїзд», «Відстріл», «Розвід», «Розрив», «Переділ», «Кримінальний Київ», «Власники акцій божевільних ідей», «Любить? Не любить».

 


Умовні позначки  готується до видання  читати
 вийшла в світ  замовити

Видання

cерія: Интрига (в мягкой обложке)cерія: Интрига (в мягкой обложке)cерія: Колибри
Развод
Наезд
Любит? Не любит?
ЗОРИНА С.
ЗОРИНА С.
ЗОРИНА С.

Знайомтесь.
Наш новий автор
Дереш Л.    
Сьогодні він автор уже п'яти книг — «Культ», «Поклоніння ящірці», «Архе», «Намір», «Трохи пітьми». Книги Дереша користаються скаженою популярністю в Європі. Романи Дереша «Архе» і «Культ» уже вийшли в одному з найбільших польських видавництв «Proszynski s S-ka». На даний момент готуються до виходу переклади Дереша в Німеччині, Італії, Іспанії, Голландії, Бельгії, Фінляндії і Сербії. У видавництві «Фоліо» вийшли книги: «Архе», «Поклоніння ящірці», 2007 р., Ю. Андрухович, Л. Дереш, С. Жадан «Трициліндровий двигун любові».
Чех А.    
У видавництві «Фоліо» вийшла книжка «Цього ви не знайдете в Яндексі», яка стала переможцем Всеукраїнського літературного конкурсу «Молодіжний міський роман» видавництва «Фоліо», 2007.


Головна  |  Наші проекти  |  Каталог книг  |  Новинки  |  Де купити  |  Контакти  |  Наші автори  |  Преса про нас  |  Форум  |  Інтернет магазин