Пошук книги і серії
  
в каталозі


Кокотюха А.

15.11.2007

 

Андрій Кокотюха народився в 1970 році в м. Ніжині, в родині зварювальника і медичної сестри. Перший художній твір – бойовик із життя лісових звірят – написав у  віці 7 років. Власне, «художні» якості цього твору досі ніким не оцінені. До 12 років читав і писав лише казки.

Мріяв стати бібліотекарем. Працював збиральником меблів, різноробочим та муляром на будівництві. Закінчив факультет журналістики Київського університету ім Т. Шевченка. Після урочистого отримання диплому відразу почав мати справу с пресою: три місяці продавав газети й журнали в електричках.

Працюючи з 1992 по 1998 рік пакувальником книжок в українсько-американському видавництві «Смолоскип», у вільний від цього час організував та провів понад 100 «гастролей» молодих українських письменників. Їхні книжки були презентовані в 17 регіонах України. Після чого його вигнали з видавництва за антиукраїнські настрої.

Перше оповідання опубліковане в 1987 році. У 1991 році пише повість «Шлюбні ігрища жаб», яка через брак інших прозових творів отримала в 1995 році нагороду видавництва «Смолоскип». Після виходу окремою книжкою в 1996 році повість стала називатися «романом», дістала позитивну оцінку від батьків та друзів автора і широкий негативний розголос у пресі. Як результат, А. Кокотюха відразу ввійшов до кола відомих українських письменників.

Протягом 1999—2007 років побачили світ художні та художньо-документальні книги А. Кокотюхи «Повернення сентиментального гангстера», «Нейтральна територія», «Супермен. Ментовский город» («Фоліо», 2002), «Супермен. Отработанный материал» («Фоліо», 2002), «Мама, донька, бандюган», «Криминальная Украина» («Фоліо», 2003), «Почему Украина не Россия» (автор-упорядник, «Фоліо», 2004), «Любити живих» (у співавторстві з Максимом Розумним) «Криминальная Украина. Расследование продолжается» (2006), «Юля» (2006), «Резонансные дела МВД» (у співавторстві з К. Стогнієм), «Юрій Луценко. Польовий командир» (2007). Крім того, повісті та оповідання А. Кокотюхи періодично друкувалися в багатьох українських журналах та літературних альманахах. Одна така публікація лягла в основу сценарію фільму «Тупик» (кіностудія ім. О. Довженка, 1998 рік, режисер Григорій Кохан). Крім того, Андрій написав сценарії для кількох документальних фільмів з циклу «Кримінальні історії», що транслюється на каналі IСTV. За цей час отримав понад десять пропозицій написати сценарії за своїми творами, але жоден проект не реалізовано через загальну кризу українського кіновиробництва. Усе це дає авторові право також називати себе кіносценаристом.
Умовні позначки  готується до видання  читати
 вийшла в світ  замовити

Видання

cерія: Історичне досьєcерія: А. Кокотюхаcерія: А. Кокотюха
Юля. Второе дыхание
Кокотюха А.
Повзе змія
Кокотюха А.
Живий звук
Кокотюха А.
cерія: А. Кокотюхаcерія: Історичне досьєcерія: Окремі видання
А. Кокотюха
Юля
Тайны и загадки Украины
КОКОТЮХА А.
КОКОТЮХА А.
cерія: Історичне досьєcерія: Криминальная Украинаcерія: Криминальная Украина
Юрій Луценко. Польовий командир
Резонансные дела МВД
Почему Украина не Россия
КОКОТЮХА А.
КОКОТЮХА А., СТОГНИЙ К.
КОКОТЮХА А.
cерія: Криминальная Украинаcерія: Криминальная Украинаcерія: Криминальная Украина
Криминальная Украина. Из сейфов спецслужбы
Криминальная Украина. Расследование продолжается
Криминальная Украина
КОКОТЮХА А.
КОКОТЮХА А.
КОКОТЮХА А.

Знайомтесь.
Наш новий автор
Дереш Л.    
Сьогодні він автор уже п'яти книг — «Культ», «Поклоніння ящірці», «Архе», «Намір», «Трохи пітьми». Книги Дереша користаються скаженою популярністю в Європі. Романи Дереша «Архе» і «Культ» уже вийшли в одному з найбільших польських видавництв «Proszynski s S-ka». На даний момент готуються до виходу переклади Дереша в Німеччині, Італії, Іспанії, Голландії, Бельгії, Фінляндії і Сербії. У видавництві «Фоліо» вийшли книги: «Архе», «Поклоніння ящірці», 2007 р., Ю. Андрухович, Л. Дереш, С. Жадан «Трициліндровий двигун любові».
Чех А.    
У видавництві «Фоліо» вийшла книжка «Цього ви не знайдете в Яндексі», яка стала переможцем Всеукраїнського літературного конкурсу «Молодіжний міський роман» видавництва «Фоліо», 2007.


Головна  |  Наші проекти  |  Каталог книг  |  Новинки  |  Де купити  |  Контакти  |  Наші автори  |  Преса про нас  |  Форум  |  Інтернет магазин