Пошук книги і серії
  
в каталозі


Потаніна І.

20.12.2007

 
Ірина Потаніна народилася в 1979 році. Незважаючи на юний, скажемо прямо, вік, Ірина — далеко не початківець. Її книги видавалися у Росії і в Україні. Сьогодні вона – авторка багатьох надрукованих романів, а також безлічі оповідань, статей і віршів. «Готуються до виходу нові книги, в оформленні текстів – нові ідеї. Загалом, ні хвилини спокою!» – Ірина про майбутнє.
Одна з основних «претензій» критиків на адресу цього автора: «Чого це ви увесь час «скачете по жанрах»? Чому б не зупинитися на якійсь одній серії?» Ірина відповідає так: «Кожна книга — чесний зліпок сиюсекундного світогляду авторки. Я – жива людина, я міняюся. І мої книги, це природно, стають іншими».
Іронічний детектив для Ірини – це «не жанр, а спосіб життя». Вона обожнює яскраві і веселі сюжети і намагається відтворити у своїх творах весь навколишній абсурд. «У наш час, якщо не відноситися до життя з іронією, прийдеться визнати її за трагедію, – говорить Ірина про свої романи в серії «Інтрига». – Своїми детективами я намагалася себе і своїх читачів відгородити від гіркоти...»
А ще – і це були книги вже зовсім іншої спрямованості – намагалася показати, яка тонка грань між містикою і реальністю, як важливо не втратити себе і залишитися людиною навіть у самих критичних обставинах. А ще – писала повісті й оповідання для дітей… А ще… Вчилася на математичному факультеті університету, працювала журналісткою на телебаченні, їздила автостопом, літала на парапланах і грала на гітарі.

Видані (крім статей і оповідань у періодиці) наступні книги:
«Нерозгадана» (2001 р., повторне видання 2004 р.), «Блюз осінньої Ялти» (2001 р.), «Посібник для починаючих шантажистів» (2002 р., «Фоліо»), «Діти Дєточкина, чи Змова колишніх чоловіків» (2002 р., «Фоліо»), «Чоловічий роман» (2003 р.), «Нісенітниця, чи Семикласниці в космосі» (2004 р.), Російська красуня — «Антологія смерті» (2005 р.), «Просто клас» (укр. мовою, 2005 р.) тощо.


Знайомтесь.
Наш новий автор
Дереш Л.    
Сьогодні він автор уже п'яти книг — «Культ», «Поклоніння ящірці», «Архе», «Намір», «Трохи пітьми». Книги Дереша користаються скаженою популярністю в Європі. Романи Дереша «Архе» і «Культ» уже вийшли в одному з найбільших польських видавництв «Proszynski s S-ka». На даний момент готуються до виходу переклади Дереша в Німеччині, Італії, Іспанії, Голландії, Бельгії, Фінляндії і Сербії. У видавництві «Фоліо» вийшли книги: «Архе», «Поклоніння ящірці», 2007 р., Ю. Андрухович, Л. Дереш, С. Жадан «Трициліндровий двигун любові».
Чех А.    
У видавництві «Фоліо» вийшла книжка «Цього ви не знайдете в Яндексі», яка стала переможцем Всеукраїнського літературного конкурсу «Молодіжний міський роман» видавництва «Фоліо», 2007.


Головна  |  Наші проекти  |  Каталог книг  |  Новинки  |  Де купити  |  Контакти  |  Наші автори  |  Преса про нас  |  Форум  |  Інтернет магазин