Пошук книги і серії
  
в каталозі


Меламуд О.

20.12.2007

 
Меламуд Олександр Леонідович, 1961 року народження, випускник Московського інституту інженерів залізничного транспорту 1984 року, інженер-електромеханік Московсько-Курської ділянки залізниці до 1987 року.
Незмінний учасник студентських будівельних загонів, річкових, морських, сухопутних походів, пісенних фестивалів, автор і виконавець віршів, пісень, каламбурів, батько чотирьох дітей.
На стезю власного бізнесу ступив у 1987 році, і сьогодні досить вагома фігура в ділових колах України, Росії та за їхніми межами.
У 2002 році вийшла перша книга Олександра Меламуда «Сто думок про головне». Вірші в ній, як в усіх наступних книгах, присвячені жінкам. І вже в наступному році вийшла книжка «Ще сто думок про головне».
Третя книга «Поймав обманом вдохновенье» була видана в 2005 році (видавництво «Фоліо»). По своєму змісті, настрою і зовнішньому вигляду вона істотно відрізнялася від перших двох видань. Це тому що автор співпрацював з двома чудовими і відомими художниками: Давидом Черкаським і Радной Сахалтуєвим. Книга вийшла весела і бешкетна. І менше ніж через рік була перевидана, але з іншою обкладинкою.
У переддень Нового 2007 року вийшла ще одна книжка під назвою, що інтригує — «Некамасутра» (видавництво «Фоліо»). Життя прекрасне — переконує автор своїх читачів, і зміст книги підтверджує це.
Зараз готується до видання нова книга Олександра Меламуда. Життя в автора дуже насичене. І це дає ґрунт для написання нових віршів.


Умовні позначки  готується до видання  читати
 вийшла в світ  замовити

Видання

cерія: Окремі виданняcерія: Окремі виданняcерія: Окремі видання
Не соблюдая правил строгих
Книга о вкусной и здоровой…
Некамасутра
МЕЛАМУД А.
МЕЛАМУД А., САХАЛТУЕВ Р., ЧЕРКАССКИЙ Д.
МЕЛАМУД А., САХАЛТУЕВ Р., ЧЕРКАССКИЙ Д.
cерія: Окремі виданняcерія: Миниатюра
Поймав обманом вдохновенье
Не соблюдая правил строгих
МЕЛАМУД А., САХАЛТУЕВ Р., ЧЕРКАССКИЙ Д.
МЕЛАМУД А.

Знайомтесь.
Наш новий автор
Дереш Л.    
Сьогодні він автор уже п'яти книг — «Культ», «Поклоніння ящірці», «Архе», «Намір», «Трохи пітьми». Книги Дереша користаються скаженою популярністю в Європі. Романи Дереша «Архе» і «Культ» уже вийшли в одному з найбільших польських видавництв «Proszynski s S-ka». На даний момент готуються до виходу переклади Дереша в Німеччині, Італії, Іспанії, Голландії, Бельгії, Фінляндії і Сербії. У видавництві «Фоліо» вийшли книги: «Архе», «Поклоніння ящірці», 2007 р., Ю. Андрухович, Л. Дереш, С. Жадан «Трициліндровий двигун любові».
Чех А.    
У видавництві «Фоліо» вийшла книжка «Цього ви не знайдете в Яндексі», яка стала переможцем Всеукраїнського літературного конкурсу «Молодіжний міський роман» видавництва «Фоліо», 2007.


Головна  |  Наші проекти  |  Каталог книг  |  Новинки  |  Де купити  |  Контакти  |  Наші автори  |  Преса про нас  |  Форум  |  Інтернет магазин