Пошук книги і серії
  
в каталозі


Комаровський Е.

20.12.2007

 
Євген Олегович Комаровський — лікар-педіатр. Випускник Харківського медичного інституту. 20 років працював в системі охорони здоров'я — санітаром, лікарем, лікарем в дитячій реанімації, зав. відділенням обласної лікарні. Кандидат медичних наук, автор декількох десятків наукових праць. Перша популярна книга — «Початок життя вашої дитини» — стала для тисяч родин добрим порадником і керівництвом до дії. Її логічне продовження – «Здоров'я дитини і здоровий глузд його родичів». Про що вона? Про дитину взагалі — його способі життя, про його батьків, його родичів — і про дитячі хвороби зокрема. У доступній формі розповідається про серйозні речі, даються відповіді на питання, що таке добре і що таке погано, і поради, що сприяють зміцненню нервової системи батьків, бабусь і дідусів.

«Ніхто, ніщо і ніколи не зможе похитнути моєї впевненості в тому, що щаслива дитина — це насамперед дитина здорово і тільки потім, що вона уже вміє читати і грати на скрипочці. Щаслива дитина — це дитина, у якої є мама і тато, що знаходять час не тільки для того, щоб цю дитину любити, але і для того, щоб любити один одного.
Незважаючи на запевняння багатьох учених, залишаюся впевненим: більшість дітей народжується на світ здоровими. Здоров'я їх позбавляють батьки і медичні працівники. Перші від безграмотності, другі від страху перед безграмотністю. Невгамовна фармакологічна допомога вагітним, моторошний перегрів у роддомах, несвоєчасне прикладання до грудей, експерименти з харчуванням, тепличні умови, лікування усього і завжди.
Наша вітчизняна медична наука взагалі і педіатрія зокрема, претендуючи на науковість, усе більше і більше втрачають зв'язок з реальним життям. Реалії ці не побачиш з професорських кабінетів. А для заморських педіатрів-порадників наш побут, наш менталітет, наш напрям думок – таємниця за сімома печатками. І ніколи вони нас не зрозуміють, але аби ми це зрозуміли.
Сотні листів отримано мною (географія – від С.-Петербургу до Південно-Сахалинська) від простих людей. Листів з подяками, із проханням написати, надіслати, розповісти. При цьому 2 листи від лікарів і жодного відклику від великих учених-професорів-академіків чи від чиновників.
Практикуючі лікарі, реальні звичайні хворі (не діти міністрів і «нових росіян» українських) і вчені з працівниками гір-, обл- і мінздравів знаходяться на різних полюсах. Їхні шляхи не перетинаються майже ніколи.
Головна моя мета – навчити людей, як виростити здорову дитину саме в нашій країні, з урахуванням нашої медицини, нашого способу життя і наших матеріальних можливостей».

Євген Комаровський


Умовні позначки  готується до видання  читати
 вийшла в світ  замовити

Видання

cерія: Домашняя библиотекаcерія: Домашня бібліотека
Здоровье ребенка и здравый смысл его родственников
Здоров’я дитини і здоровий глузд її рідних
КОМАРОВСКИЙ Е.
КОМАРОВСЬКИЙ Е.

Знайомтесь.
Наш новий автор
Дереш Л.    
Сьогодні він автор уже п'яти книг — «Культ», «Поклоніння ящірці», «Архе», «Намір», «Трохи пітьми». Книги Дереша користаються скаженою популярністю в Європі. Романи Дереша «Архе» і «Культ» уже вийшли в одному з найбільших польських видавництв «Proszynski s S-ka». На даний момент готуються до виходу переклади Дереша в Німеччині, Італії, Іспанії, Голландії, Бельгії, Фінляндії і Сербії. У видавництві «Фоліо» вийшли книги: «Архе», «Поклоніння ящірці», 2007 р., Ю. Андрухович, Л. Дереш, С. Жадан «Трициліндровий двигун любові».
Чех А.    
У видавництві «Фоліо» вийшла книжка «Цього ви не знайдете в Яндексі», яка стала переможцем Всеукраїнського літературного конкурсу «Молодіжний міський роман» видавництва «Фоліо», 2007.


Головна  |  Наші проекти  |  Каталог книг  |  Новинки  |  Де купити  |  Контакти  |  Наші автори  |  Преса про нас  |  Форум  |  Інтернет магазин