Пошук книги і серії
  
в каталозі


Іваничук Р.

20.12.2007

 
Роман Іванович Іваничук народився 27 травня 1929 р. у с. Трач, тепер Косівського району Івано-Франківської області. У 1954 р. у студентському альманасі Львівського університету, де він навчався, опублікував першу новелу «Скиба землі», яку схвально зустріла критика.
У 1957 р. Іваничук закінчив філологічний факультет Львівського державного університету, викладав мову й літературу. Протягом 1963—1990 рр. письменник працював у редакції журналу «Жовтень». З 1990 р. завідував відділом прози журналу «Дзвін».
Р. Іваничук є автором збірок новел «Прут несе кригу» (1958), «Не рубайте ясенів», «Під склепінням храму» (обидві — 1961), «Тополина заметіль» (1965), «Дім на горі» (1969), «Сиві ночі» (1975), трилогії «Край битого шляху» (1964), повістей «Місто» (1977) і «Сьоме небо» (1985). Наприкінці 60-х рр. письменник звернувся до історичної прози, яка швидко принесла йому заслужене визнання: роман «Мальви» (1968), «Черлене вино» (1977), «Манускрипт з вулиці Руської» (1979), «Вода з каменю» (1982), «Четвертий вимір» (1984), «Шрами на скалі» (1987).
За роман «Манускрипт з вулиці Руської» Р. Іваничук у 1979 р. отримав премію ім. А. В. Головка; у 1985 р. за романи «Вода з каменю» та «Четвертий вимір» — Державну премію УРСР ім. Т. Г. Шевченка. У 90-х рр. письменник збагатив українську літературу новими творами: «Бо війна — війною...» (1991), «Орда» (1992), «Ренегат» та «Євангеліє від Томи» (1993).
Історичній прозі письменника притаманні гостросюжетність, оригінальність стильових прийомів, поєднання елементів художньої фантастики, коріння якої слід шукати в національному фольклорі, з правдивістю та історичною достовірністю. Окремі романи й повісті Романа Іваничука перекладено російською, польською, чеською, словацькою, угорською, румунською, німецькою, французькою, англійською мовами, що, безперечно, свідчить про надзвичайну цікавість і важливість його творів.
У видавництві «Фоліо» вийшли романи: «Мальви», «Черлене вино», «Манускрипт з вулиці Руської», «Орда», «Журавлиний крик», «Четвертий вимір», «Шрами на скалі», «Бо війна війною», «Через перевал», «Вода з каменю», «Саксаул в пісках».


Умовні позначки  готується до видання  читати
 вийшла в світ  замовити

Видання

cерія: Історія України в романахcерія: Українська літератураcерія: Українська література
Бо війна війною. Через перевал
Четвертий вимір; Шрами на скалі
Вогняні стовпи
ІВАНИЧУК Р.
ІВАНИЧУК Р.
ІВАНИЧУК Р.
cерія: Українська літератураcерія: Українська літератураcерія: Історія України в романах
Бо війна війною. Через перевал
Вода з каменю. Саксаул у пісках
Вода з каменю. Саксаул в пісках
ІВАНИЧУК Р.
ІВАНИЧУК Р.
ІВАНИЧУК Р.
cерія: Історія України в романахcерія: Історія України в романахcерія: Історія України в романах
Четвертий вимір. Шрами на скалі
Журавлиний крик
Мальви. Орда
ІВАНИЧУК Р.
ІВАНИЧУК Р.
ІВАНИЧУК Р.
cерія: Історія України в романахcерія: Українська літератураcерія: Українська література
Черлене вино. Манускрипт з вулиці Руської
Євангеліє від Томи. Ренегат. Смерть Юди
Журавлиний крик
ІВАНИЧУК Р.
ІВАНИЧУК Р.
ІВАНИЧУК Р.
cерія: Українська літератураcерія: Українська література
Черлене вино. Манускрипт з вулиці Руської
Мальви. Орда
ІВАНИЧУК Р.
ІВАНИЧУК Р.

Знайомтесь.
Наш новий автор
Дереш Л.    
Сьогодні він автор уже п'яти книг — «Культ», «Поклоніння ящірці», «Архе», «Намір», «Трохи пітьми». Книги Дереша користаються скаженою популярністю в Європі. Романи Дереша «Архе» і «Культ» уже вийшли в одному з найбільших польських видавництв «Proszynski s S-ka». На даний момент готуються до виходу переклади Дереша в Німеччині, Італії, Іспанії, Голландії, Бельгії, Фінляндії і Сербії. У видавництві «Фоліо» вийшли книги: «Архе», «Поклоніння ящірці», 2007 р., Ю. Андрухович, Л. Дереш, С. Жадан «Трициліндровий двигун любові».
Чех А.    
У видавництві «Фоліо» вийшла книжка «Цього ви не знайдете в Яндексі», яка стала переможцем Всеукраїнського літературного конкурсу «Молодіжний міський роман» видавництва «Фоліо», 2007.


Головна  |  Наші проекти  |  Каталог книг  |  Новинки  |  Де купити  |  Контакти  |  Наші автори  |  Преса про нас  |  Форум  |  Інтернет магазин