Пошук книги і серії
  
в каталозі


Боярина А.

20.12.2007

 
Народилася в 1973 році в Харкові, там же одержала вищу освіту, кілька років працювала вчителем англійської мови. Ця робота, по її власному визнанню, допомогла їй зрозуміти і полюбити складну дитячу душу.
В даний час займається розведенням породистих коней у гірській місцевості в Криму. Живе в селищі Соколине Бахчисарайського району. Гоббі: кінний спорт, історія чарівництва і чаклунства, археологія Криму. Одна із найбільш загадкових письменниць сучасної України: інтерв'ю дає неохоче, про особисте життя і родинний стан воліє не поширюватися. Зв'язатися з Аліною, задати їй питання про її книжки можна за адресою bestinshow@yandex.ru. «Я люблю усіх своїх маленьких читачів і з задоволенням відповім на їхні листи, навіть якщо в них буде багато орфографічних помилок!»

У видавництві «Фоліо» у серії «Ліцей чарівництва» вийшли казково цікаві книжки Аліни Бояриної: «Денис Котик і Цариця крилатих коней», «Денис Котик і Орден Блідих Витязів», «Денис Котик і Іржаві Заклинання».


Умовні позначки  готується до видання  читати
 вийшла в світ  замовити

Видання

cерія: Лицей чародействаcерія: Лицей чародействаcерія: Лицей чародейства
Денис Котик и Король-Следопыт
Денис Котик и Тайная Волшебница
Денис Котик и замок Хитрецов
БОЯРИНА А.
БОЯРИНА А.
БОЯРИНА А.
cерія: Лицей чародействаcерія: Лицей чародействаcерія: Лицей чародейства
Денис Котик и Орден бледных витязей
Денис Котик и царица крылатых лошадей
Денис Котик и Ржавые Заклинания
БОЯРИНА А.
БОЯРИНА А.
БОЯРИНА А.
cерія: Царевич Гороховcерія: Царевич Гороховcерія: Царевич Горохов
Царевич Горохов – наследник поневоле
Царевич Горохов и закон для дурака
Царевич Горохов и принц Лягух
БОЯРИНА А.
БОЯРИНА А.
БОЯРИНА А.
cерія: Царевич Горохов
Царевич Горохов и заклятые друзья
БОЯРИНА А.

Знайомтесь.
Наш новий автор
Дереш Л.    
Сьогодні він автор уже п'яти книг — «Культ», «Поклоніння ящірці», «Архе», «Намір», «Трохи пітьми». Книги Дереша користаються скаженою популярністю в Європі. Романи Дереша «Архе» і «Культ» уже вийшли в одному з найбільших польських видавництв «Proszynski s S-ka». На даний момент готуються до виходу переклади Дереша в Німеччині, Італії, Іспанії, Голландії, Бельгії, Фінляндії і Сербії. У видавництві «Фоліо» вийшли книги: «Архе», «Поклоніння ящірці», 2007 р., Ю. Андрухович, Л. Дереш, С. Жадан «Трициліндровий двигун любові».
Чех А.    
У видавництві «Фоліо» вийшла книжка «Цього ви не знайдете в Яндексі», яка стала переможцем Всеукраїнського літературного конкурсу «Молодіжний міський роман» видавництва «Фоліо», 2007.


Головна  |  Наші проекти  |  Каталог книг  |  Новинки  |  Де купити  |  Контакти  |  Наші автори  |  Преса про нас  |  Форум  |  Інтернет магазин