Пошук книги і серії
  
в каталозі


Бадрак В.

23.09.2014

 
Закінчив Рязанське вище повітрянодесантне училище (1989) та Київський державний лінгвістичний університет (1996). Був слухачем Школи управління ім. Дж. Кеннеді Гарвардського університету (програма «The Harvard Ukrainian National Security Program», 2000).
З 1999 року директор неурядової, аналітичної організації «Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння» (ЦДАКР). Автор низки публікацій у сфері безпеки.

У співавторстві з Сергієм Згурцем та Сергієм Максимовим видав першу в Україні книгу про збройовий бізнес «Культ: оружейный бизнес по-украински» (2004), став співавтором першої в Україні збірки – огляду технологій оборонного призначення «Техносила» (2006).
З 2005 по 2011 рр. видав серію книг з розвитку особистості «Стратегии гениев» («Антология гениальности» (2005). Допрацьована та перейменована у «Стратегии гениальных мужчин» (2007), «Стратегии гениальных женщин» (2007), «Стратегии злых гениев» (2008), «Стратегии счастливых пар» (2009) та «Стратегии выдающихся личностей (учебник для каждого)» (2011)).
У 2010 році було розроблено та представлено авторський метод розвитку особистості «геній-терапія».
У 2011 році побачила світ дилогія «Восточная стратегия», що складається з двох романів «Родом из ВДВ» та «Офицерский гамбит» (книжки про повітрянодесантні війська та стратегічну агентурну розвідку).
В 2014 році вийшов роман у двох книгах «Чистилище» («Вирус» та «Тысяча звуков тишины»), присвячений можливостям духовного розвитку людини, утвердженню найважливіших цінностей буття та розкриттю прихованого потенціалу людини.


Умовні позначки  готується до видання  читати
 вийшла в світ  замовити

Видання

cерія: Окремі виданняcерія: Окремі виданняcерія: Окремі видання
Восточная стратегия. Офицерский гамбит
Восточная стратегия. Родом из ВДВ
Чистилище: роман: в 2-х кн. — Кн. 2. Тысяча звуков тишины (Sattva)
Бадрак В.
Бадрак В.
Бадрак В.
cерія: Окремі виданняcерія: В. Бадракcерія: В. Бадрак
Чистилище: роман: в 2-х кн. — Кн. 1. Вирус
Стратегии счастливых пар
Стратегии злых гениев
Бадрак В.
Бадрак В.
БАДРАК В.
cерія: В. Бадракcерія: В. Бадракcерія: В. Бадрак
Стратегии гениальных мужчин
Стратегии гениальных женщин
В. Бадрак
БАДРАК В.
БАДРАК В.

Знайомтесь.
Наш новий автор
Дереш Л.    
Сьогодні він автор уже п'яти книг — «Культ», «Поклоніння ящірці», «Архе», «Намір», «Трохи пітьми». Книги Дереша користаються скаженою популярністю в Європі. Романи Дереша «Архе» і «Культ» уже вийшли в одному з найбільших польських видавництв «Proszynski s S-ka». На даний момент готуються до виходу переклади Дереша в Німеччині, Італії, Іспанії, Голландії, Бельгії, Фінляндії і Сербії. У видавництві «Фоліо» вийшли книги: «Архе», «Поклоніння ящірці», 2007 р., Ю. Андрухович, Л. Дереш, С. Жадан «Трициліндровий двигун любові».
Чех А.    
У видавництві «Фоліо» вийшла книжка «Цього ви не знайдете в Яндексі», яка стала переможцем Всеукраїнського літературного конкурсу «Молодіжний міський роман» видавництва «Фоліо», 2007.


Головна  |  Наші проекти  |  Каталог книг  |  Новинки  |  Де купити  |  Контакти  |  Наші автори  |  Преса про нас  |  Форум  |  Інтернет магазин