Пошук книги і серії
  
в каталозі


Новинки


Кузьма Скрябін «Я, Шонік і Шпіцберген»
Кузьма Скрябін (справжнє ім’я Андрій Кузьменко) народився в місті Самбір Львівської області 17 серпня 1968 року. Закінчив музичну школу за класом фортепіано. У 1989 році записав першу пісню у складі музичної групи «Скрябін». З того часу став відомим як співак, автор музики і текстів багатьох десятків пісень, а також ще і як талановитий письменник. У видавництві «Фоліо» вийшли друком його книжки «Я, “Побєда” і Берлін» (українською та російською) і «Я, Паштєт і Армія». 2 лютого 2015 року Кузьма Скрябін загинув в автомобільній аварії. У повісті «Я, Шонік і Шпіцберген», а також у піснях 2006—2014 років, що увійшли до видання, якнайкраще розкривається яскравий талант Кузьми з його іскрометним гумором, тонким ліризмом, чіткою громадянською позицією.
Іловайськ. Точка болю на географічній мапі
До річниці трагічних подій під Іловайськом 10 серпня – 3 вересня 2014 року, що увійшли в історію під назвою "Іловайський котел", видавництво "Фоліо" випустило книгу Євгена Положія "Іловайськ" у двох версіях – українською та російською мовами. Автор презентуватиме видання 3 вересня у Національній парламентській бібліотеці України (вул. Грушевського, 1) о 18.30 (модератор Сергій Руденко), а також 12 вересня на Форумі видавців у Львові в кафе "Ратуша"(майданчик "Фронт і Фронтир") о 13:00 (модератор Артем Чапай).
Нова серія книжок «Добрі історії»
Довгими вечорами, коли на столі чай дружить із печивом, а маслини з вермутом, не обійтись без історій. Вони мають бути добрими, адже за столом збираються друзі. Також це один із вимірів літератури, коли читання зміцнює відчуття захищеності і світ навколо нас стає теплішим і позитивнішим. Адже ми знаємо, що темрява зранку розсіється, що за зимою прийде весна і що насправді все буде добре…
Володимир Єшкілєв «Ефект Ярковського. Те, котре — холод, те, яке — смерть…»
Романом «Те, котре — холод, те, яке — смерть...» Володимир Єшкілєв починає новий цикл прози «Ефект Ярковського», присвячений розслідуванням ідеальних злочинів та парадоксів часу. Головний герой Олександр Ярковський — наш сучасник, котрому доступний так званий «запетльований час». Його збоченими лабіринтами можна, маючи вроджені вміння та відвагу, дійти до най­глибших джерел оточуючого нас зла. Цей «ефект Ярковського» намагаються поставити собі на службу сильні світу сього, але ігри з могутніми силами завжди непередбачувані. Те, що спочатку нагадує слідство, яке ведуть екстрасенси, крок за кроком наближається до тієї безодні, звідки до нас приходять чудиська і межові питання…
Нові книжки Юрія Винничука:Аптекар., Місце для дракона., Вікна застиглого часу., Груші в тісті.
Події нового роману Юрія Винничука «Аптекар» відбуваються у 1646 – 1648 роках спочатку у Венеційській республіці, а далі – у Львові. Історичне тло уміло використане для захопливої гри в дійсне-недійсне, де персонажі історичні сусідять з вигаданими, а їхні складні стосунки формуються у любовні трикутники. Фантазійні описи звучать, як реальні, авторська вигадка відходить на другий план, змушуючи читача вірити у світ, витканий зі сну. Проза Ю. Винничука – це завжди інтригуюча оповідь завдяки бурхливій уяві майстра вишуканих стилізацій. Автор знову дивує тим, що новий роман, який поєднує у собі метафоричність і гострий сюжет, не схожий на жоден попередній. Хоча окремі натяки й алюзії єднають його з «Танґом смерті».
Богдан Коломійчук «В’язниця душ»
Богдан Коломійчук (нар. 1984 р.) — укра­їнський письменник, володар Гран-прі міжнародного конкурсу «Коронація слова-2013» за історико-авантюрний роман «Людвисар. Ігри вельмож». Автор збірки детективних оповідань «Таємниця Єви» (2014). Обидві книжки вийшли друком у видавництві «Фоліо». У творах письменника поєднуються захоплюючий сюжет, містика, гумор та правдиві історичні факти. «В’язниця душ» — третя книга автора, в якій він найкраще проявив себе як майстер детективного жанру. Події у повістях, що увійшли до видання, відбуваються у 1902—1903 рр. у Львові. В основі сюжету кожної повісті — блискуче розслідування заплутаної справи, яке проводить львівський комісар Адам Вістович. Карколомні пригоди героїв гармонійно доповнює оригінальна містика та зі смаком подана еротика.
Lena Swann. Распечатки прослушек интимных переговоров и перлюстрации личной переписки.
В издательстве «Фолио» увидел свет двухтомный роман «Распечатки прослушек интимных переговоров и перлюстрации личной переписки» известного российского писателя, который тщательно скрывает свою личность. Известен лишь его псевдоним Lena Swann. Это большой русский роман, который из-за цезуры побоялись издавать в России. Роман – это история бегства героини от чересчур ревнивого мужчины, который тщательно пытается узнать правду о «реальности».
«Трезубер. Убийца нечести» - первый украинский роман в жанре «темное фэнтези»
Киев шокирован серией жестоких ритуальных убийств. Место преступления - Лысая Гора. Неизвестные оставляют таинственные надписи-послания, указывающие на мифических ведьм. Вот только - мифических ли? У полковника, ведущего расследования, рождается мертвый ребенок. На теле младенца вырезаны оккультные символы. … В это время Сергей, обычный украинский парень, узнает: у его девушки - сверхъестественные способности. Но дар становится проклятием. У Насти начинаются приступы сомнамбулизма. Она режет вены и кровью пишет те же надписи, что и убийца с Лысой Горы…
Война с первых дней
Вооруженный конфликт — это всегда разрушения, боль и смерть. Но война в чужой стране и война у себя дома — это две разные вещи. Когда горит Родина, ни один, даже опытный военкор не может отстраненно наблюдать за событиями. И неизбежно становится непосредственным участником трагедии, пропуская через себя все то, что произошло и происходит на его глазах: аннексию Крыма, незаконные «референдумы», военные действия и оккупацию Донбасса
Дневник Майдана
Это не революционный боевик, не агитационный текст — это личный дневник писателя, документ, рассказывающий о жизни в Киеве и в стране во время Евромайдана, во время оккупации Крыма и после этих событий. «Дневник Майдана» был опубликован в переводах на английском, немецком, французском, японском и других языках, а для украинского издания он дополнен репортажами о событиях, происходивших в Украине до начала ноября 2014 года, написанными для норвежской газеты «Даг ог Тид».

Наші проекти
Видавництво Фоліо повідомляє. Уважно шахрайство!
Будьте уважні! Інформація про наявність роботи з набору текстів у видавництві "Фоліо", яку розміщує у соціальних мережах користувач Олександр Трофименко (ВКонтакте) телефон 0931806486 немає жодного відношення до Фоліо. На цей час у видавництві немає відкритих вакансій для такої роботи. Звертаємо вашу увагу, що данний користувач вимагає негайного перерахування коштів у розмірі 100 гривень для отримання завдань. Це шахрайство. Будьте пильними!
Серія «Карта світу»
Книжкова серія «Карта світу», яку видавництво «Фоліо» розпочало 2010-го, включає в себе кращі зразки сучасної європейської та світової прози кінця XX – поч. XXI століття в українському перекладі.
Головна  |  Наші проекти  |  Каталог книг  |  Новинки  |  Де купити  |  Контакти  |  Наші автори  |  Преса про нас  |  Форум  |  Інтернет магазин