Пошук книги і серії
  
в каталозі


Новинки


Нова книжка Юрія Винничука «Ги-ги-и»
Цю книжку без перебільшення можна вважати взірцем творів, написаних у жанрі чорного гумору й абсурду. Жанр цей давно вже існує в розвинених літературах світу — досить згадати і Хорхе Луїса Борхеса, і Луїса Кортасара, і Шарля Бодлера, і Льюїса Керрола... Це, так би мовити, інша література і творилася вона завжди як своєрід- ний протест проти влади.
Новинка в серії Ретророман: Кокотюха А. «Привид із Валової»
Початок ХХ століття, 1909 рік. Успішний київський адвокат Клим Кошовий від переслідувань царської охранки тікає до Львова, де стає лише скромним помічником старого нотаря. Його нудні злиденні будні порушує візит комісара кримінальної поліції: у кишені трупа, знайденого у будинку на вулиці Валовій, виявили візитівку Клима.
Нова книжка Василя Базіва: Брати, або Могила для «тушки»
Кримінальний депутат-тушка із біографією «Дві ходки — три созива», бісячись із жиру і прагнучи перенести добробут олігарха із цього світу в той, надумав збудувати собі могилу, яка б не поступалася пірамідам єгипетських фараонів. Із патріотичних поривань усипальниця слуги народу мала би вознестись поруч із похованнями предків на сільському кладовищі у рідному селі, поглинувши при цьому весь іще не заселений цвинтарний простір. Це стало останньою краплею, яка переповнила чашу терпіння односельців, і рідний брат цвинтарного фараона очолює народне повстання…
Гарик Корогодский «У нас был секс»
Перед вами ветхая коробка из-под обуви, с незапамятных времён копившая пыль на шкафу. Даже нет, ещё романтичней. Картонка для шляпы, оставшаяся от бабушки и выжившая в трёх переездах. Подпоясанная бечёвкой, она надёжно хранит вверенные только ей секреты. Развязать? А вдруг откроется информация, с которой дальше жить станет невмоготу? Рискнуть? Но тогда конец намеченным на сегодня неотложным делам…
Ничего не забыто – все черным по белому…
К годовщине трагических событий, происходивших на главной площади страны с 18 по 20 февраля 2014 года, издательство «Фолио» выпустило книгу всемирно известного украинского писателя Андрея Куркова «Дневник Майнана».
Клуб Вільних Людей продовжує цикл круглих столів
Клуб Вільних Людей продовжує цикл круглих столів із цікавими людьми у книгарні "ДОВЖЕНКО книги.кава.кіно" на вул. Бульварно-Кудрявській (кол.Воровського), 43а Цього разу Данило Яневський модеруватиме бесіду про читання та книжки із Юрієм Луценком. Запрошуємо всіх бажаючих поговорити про книжки та круг читання 1-го лютого о 13:00.
Молодая талантливая украинская писательница представит свою новую книгу!
Издательство «Фолио» вместе с писательнице Юлией Пилипенко подготовило тур, в рамках которого автор представит свою новую книгу «Кумир», а также поведает о своем более раннем издании «Рыжик». Мероприятия пройдут в городе Харьков 11.02, Вы можете присоедениться к ним в книжном магазине «Читариум» (пр. Правды, 7) в 17:30, а также в родном для автора Днепропетровске 12.02 в магазине «Книжный супермаркет» (ТЦ "Мост-Сити" ул. Глинки, 2) в 18:30.
Выжить любой ценой. Исповедь командира украинского спецназа.
Издательство «Фолио» приглашает Вас посетить презентацию одной из самых актуальных книг украинской современности, авторство которой принадлежит бывшему командиру спецназа Национальной гвардии Украины «Белая пантера» Сергею Нагорскому «Выживание. Практический опыт командира спецназа. Для военных и гражданских». Автор расскажет о том, какими знаниями и навыками нужно обладать, чтобы выжить в любых условиях. Презентация пройдет в менее экстремальных условиях – в стенах книжного магазина «Довженко книги. кава. кіно» в 19:00 28 января по адресу : Воровского 43а.
Мария Матиос «Черевички Божьей Матери. Вырванная страница из буковинской саги»
Повесть «Черевички Божьей Матери» посвящена трагическим событиям 1941 года на Буковине. Главная героиня — Иванка Борсук, ей всего двенадцать лет, но она хорошо знает: в мире есть Добро и есть Зло. Девочка оказывается в самой гуще перипетий того времени...
Андрій КОКОТЮХА презентує свою ювілейну п’ятдесяту книжку «Адвокат із Личаківської».
Пориньте у цю загадкову історію разом із автором 26 грудня о 19:00 в магазині «Довженко книги.кака.кіно», також, 24 грудня о 17:30 презентація у Львівській місьій раді за участі Садового Андрія Івановича. Автор великої кількості художніх, документальних та науково-популярних книжок, 15 з яких вийшли друком у видавництві «Фоліо». За його романами знімаютьхудожніфільми. Кількароківпоспіль входить до топ-10 авторів, чиї твори є лідерами продаж в Україні, защовідзначений як «Золотийписьменник» (2012). Неодноразовий лауреат та володар Гран-прі (2006) міжнародного конкурсу «Коронація слова». Відомий як творецьгостросюжетнихроманів: детективних, пригодницьких, трилерів, бойовиків. Останнім часом успішнопрацює в жанріісторичного роману («Червоний» та «Київські бомби»).

Наші проекти
Видавництво Фоліо повідомляє. Уважно шахрайство!
Будьте уважні! Інформація про наявність роботи з набору текстів у видавництві "Фоліо", яку розміщує у соціальних мережах користувач Олександр Трофименко (ВКонтакте) телефон 0931806486 немає жодного відношення до Фоліо. На цей час у видавництві немає відкритих вакансій для такої роботи. Звертаємо вашу увагу, що данний користувач вимагає негайного перерахування коштів у розмірі 100 гривень для отримання завдань. Це шахрайство. Будьте пильними!
Серія «Карта світу»
Книжкова серія «Карта світу», яку видавництво «Фоліо» розпочало 2010-го, включає в себе кращі зразки сучасної європейської та світової прози кінця XX – поч. XXI століття в українському перекладі.
Головна  |  Наші проекти  |  Каталог книг  |  Новинки  |  Де купити  |  Контакти  |  Наші автори  |  Преса про нас  |  Форум  |  Інтернет магазин