Пошук книги і серії
  
в каталозі


Новинки


«Справжня історія раннього нового часу»
Презентація книги Олексія Мустафіна «Справжня історія раннього нового часу» 8.10, 18.00 , книгарня «Є», вул. Лисенка, 3
«Небесна сотня»
Презентація книги "Небесна сотня" за участю упорядників О. Трибушної та І. Соломко 23.10 о 19.00 книгарня "Довженко. Книги. Кава. Кіно"
Книга-реквієм – «Небесна сотня»
 Герої цієї книги — звичайні люди з різних куточків нашої держави. Вони дуже різні — заробітчани, науковці, підприємці, вчителі… Якби не Майдан, вони б ніколи не зустрілися. Це він об’єднав їх, зробив побратимами та «воїнами світла».   Ця книга була написана заради того, аби пам’ять про величезну самопожертву героїв Небесної сотні назавжди залишилася в серцях українців. Вона — німе нагадування всім нам про те, якою ціною ми здобули свободу та новий шанс для своєї країни стати справжньою європейською державою.
Україна-Європа
Рік тому, коли Видавництво «Фоліо» презентувало на Львівському Форумі Видавців антологію «Україна очима письменників», ми оголосили про наступний проект — антологію «Україна-Європа». Ми жили в зовсім іншій країні, ніж живемо зараз. За цей рік країна пройшла нескінченно довгий шлях — від досить ситої і стабільної авторитарної держави з негативним економічним прогнозом, що поступово віддаляється від усе ще очікуваного європейського шляху, до країни, яка пережила тримісячну мирну революцію з трагічним, але переможним фіналом, втрату частини своєї території, піврічну війну на Сході, яка стала частиною плати за те, що народ відстояв європейський вектор. Зараз у нас абсолютно інша країна.
Нова серія від видавництва ФОЛІО «Майстри»
Келлер Г. «Мартін Заландер»: Ґотфрід Келлер (1819—1890) — швейцарський письменник, класик німецькомовної швейцарської літератури. Він отримав визнання ще за життя, відразу ж знайшовши захоплених читачів у Швейцарії і в усіх німецькомовних країнах. «Мартін Заландер» (1885) — його останній роман. Головний герой після вимушеного семирічного перебування в Південній Америці, втративши все своє майно, повертається на батьківщину вже у поважному віці. Але тут, у Швейцарії, на нього чекають суцільні розчарування — і соціальні, і сімейні. Справжній демократ і патріот, Мартін Заландер з тривогою і болем бачить своєкорисливість, обман, самовдоволення і помилковий патріотизм, якими просякнуте все суспільне життя. Здавалося б, найближчі люди обдурюють і самого Заландера, і його дочок. Усі вічні цінності — любов і шлюб — стають предметом цинічного, егоїстичного розрахунку...
Вільчинський О. «Льодовик»
Це роман-застереження про те, що було б, якби… Словом, якби раптом підтвердилася одна з наукових гіпотез про початок нового льодовикового періоду. У романі льодовик зупиняється на кордоні України, але то мала втіха, й українцям доводиться не лише виживати самим, а й допомагати своїм заклятим північно-східним сусідам московітам, країну яких поглинула крига. Утім герої і персонажі «Льодовика» не лише борються за виживання у важких умовах глобальних змін клімату, але й переживають духовні пошуки, працюють і святкують, мріють і закохуються, страждають і радіють життю, як тільки можуть.
Тамплієри короля Данила
Дія роману відбувається у XIII столітті. Папа Римський Інокентій IV відправляє до галицького князя Данила Романовича свого посла. Охороняти важливу особу доручено загону воїнів-тамплієрів на чолі з командором Гійомом де Пардо. Храмовникам доведеться вступити у сутичку не лише з монголами, що захопили руські землі, але й зі своїми одвічними суперниками госпітальєрами і навіть з ассасинами.
Роман Валентина Бадрака «Чистилище», в 2-х книгах
Главный герой нового романа Валентина Бадрака Кирилл Лантаров — знаковая фигура нашего времени. В отличие от мальчиков-мажоров, он всего добивается сам. За плечами у честолюбивого юноши — столичный вуз, впереди — карьера, и все поначалу складывается удачно: работа в престижной компании, деньги, дорогая машина...
Новая книга Платона Беседина «Учитель»
«Учитель» - серьезная заявка на большой украинский роман, первое литературное исследование независимой Украины от краха СССР до Евромайдана. 23 года, десятки городов, множество судеб, панорама жизни страны и героя на фоне масштабных перемен. "Учитель" - это история любви, история взросления в Крыму конца девяностых - начала двухтысячных. Роман отражает реальные проблемы полуострова, обнажая непростые отношения татар, русских и украинцев, во многом обьясняя причины крымских событий 2014 года. Платон Беседин, исследуя жизнь нового "маленького человека", рассказывает подлинную историю Крыма, которая заметно отличается от истории официальной.
«Малыш Гильзи играет в шахматы» — это увлекательная сказка, которая понравится всем, кто любит читать про необычное.
Олена Бойцун — международный мастер по шахматам, учредитель и Глава Правления Всеукраинского благотворительного фонда «Детские шахматы». Советник комиссии Международной федерации шахмат (ФИДЕ). По образованию экономист-международник, член сообщества Global Shaper Всемирного экономического форума и Оксфордского сообщества по вопросам образования. Автор книги «В Оксфорде» (2009) и серии детских книг про Малыша Гильзи и его друзей.

Наші проекти
Видавництво Фоліо повідомляє. Уважно шахрайство!
Будьте уважні! Інформація про наявність роботи з набору текстів у видавництві "Фоліо", яку розміщує у соціальних мережах користувач Олександр Трофименко (ВКонтакте) телефон 0931806486 немає жодного відношення до Фоліо. На цей час у видавництві немає відкритих вакансій для такої роботи. Звертаємо вашу увагу, що данний користувач вимагає негайного перерахування коштів у розмірі 100 гривень для отримання завдань. Це шахрайство. Будьте пильними!
Серія «Карта світу»
Книжкова серія «Карта світу», яку видавництво «Фоліо» розпочало 2010-го, включає в себе кращі зразки сучасної європейської та світової прози кінця XX – поч. XXI століття в українському перекладі.
Головна  |  Наші проекти  |  Каталог книг  |  Новинки  |  Де купити  |  Контакти  |  Наші автори  |  Преса про нас  |  Форум  |  Інтернет магазин