Пошук книги і серії
  
в каталозі


Новинки


Нова книжка в серії Карта світу: У. Еко «Празький цвинтар»
Що це, бульварний роман? Може й так, тим більше що й сам автор цьо­го не заперечує. Адже в «Празькому цвинтарі» є змови, підземелля, повні трупів, кораблі, що злітають на повітря посеред виверження вулкана, вбиті абати, що воскресають кілька разів, нотаріуси з накладними бородами, сатанистки-істерички, які відправляють чорні меси, карбонарії й паризькі комунари, масони, фальшиві «Протоколи сіонських мудреців», і так далі й таке інше. Втім, у читача, що має гарну звичку думати, відразу ж виникає відчуття, що про все це він уже десь чув або читав. І це дійсно так. Крім капітана Симоніні, головного героя книжки, усі інші персонажі нового роману Умберто Еко існували насправді й робили саме те, що описане...
Нові книжки в серії Карта світу: Ерленда Лу «Доплер», «Мулей», «Наївний. Супер»
Ерленд Лу (нар. 1969 р.) — популярний норвезький письменник і драматург. Авторський стиль письменника легко впізнати, його характеризують як «фірмово наївний». Лу часто використовує іронію, гротескні перебільшення і гумор. Книжки письменника перекладені багатьма мовами світу. У видавництві «Фоліо» вийшли друком романи Е. Лу «Тихі дні в Перемішках», «Мулей», «Наївний. Супер».
Нові книжки в серії Карта світу: Ренато Баретича «Готель«Гранд»», «Розкажи мені про неї»
Ренато Баретич (нар. 1963 р. у Загребі) — хорватський поет, прозаїк, журналіст, автор декількох романів, збірок оповідань та поезій. Його роман «Восьмий повірений», що вийшов друком у видавництві «Фоліо» 2010 року, був нагороджений літературними преміями і нагородами і став, за визначенням критиків, «однією з найбільших подій нової хорватської літератури». У видавництві «Фоліо» у 2011 році вийшов друком також роман Баретича «Розкажи мені про неї».
Новая книжка Лады Лузиной «Киевские ведьмы. Ангел Бездны» и «Киевские ведьмы. Каменная гостья»
Три молодые женщины-киевлянки неожиданно приняли от умирающей ведьмы Кылыны ее дар. Как же они сумеют распорядиться им? Ведь они такие разные: студентка исторического факультета Маша Ковалева, железная бизнес-леди Катерина Дображанская и уволенная из ночного клуба безбашенная певица Даша Чуб, по прозвищу Землепотрясная. На киевской Лысой горе, где покоится заброшенное церковное кладбище, неизвестные раскопали могилу монаха.
К 50-летнему юбилею писателя издательство „Фолио” издает его новую книгу „Форель a la нежность”.
Андрей Курков – журналист, писатель-сценарист (по его сценариям поставлено 18 документальных фильмов), автор более двух десятков книг. Его произведения переведены на 33 языка, в том числе английский, немецкий, французский, голландский, испанский, японский, турецкий и др.
Нова книжка в серії Карта світу: Ю. Несбьо «Нетопир»
Норвежець Ю Несбьо (нар. 1960 р.) у себе на батьківщині спочатку став відомим як економічний оглядач (він закінчив Норвежську школу економіки), потім як рок-музикант і композитор популярної групи „Di Derre”, а наприкінці 90-х ще й як письменник, автор серії романів про норвезького поліцейського Харрі Холе. Перший з романів серії – „Нетопир” (1997) був визнаний кращим детективом Скандинавії, удостоївся у критиків звання „миттєвого бестселера” й приніс автору престижну премію „Срібний ключ”. У видавництві „Фоліо” також вийшли друком романи Несбьо „Червоногрудка” та „Безтурботний”.
Нова книжка О. Памука «Біла фортеця»
Стамбул ХVІІ століття, за часів правління Мехмеда ІV. Турки щойно розгромили венеціанців, й у полон потрапляє італієць, котрий як дві краплі води схожий на свого майбутнього господаря — спраглого до здобутків європейської науки турка... Складні стосунки двійників — хазяїна і раба, мусульманина і гяура — це блискуча алегорія протистояння Сходу і Заходу.
Новая книжка Лады Лузиной «Киевские ведьмы. Принцесса Греза» и «Киевские ведьмы. Никола Мокрый»
Три молодые женщины-киевлянки неожиданно приняли от умирающей ведьмы Кылыны ее дар. Как же они сумеют распорядиться им? Ведь они такие разные: студентка исторического факультета Маша Ковалева, железная бизнес-леди Катерина Дображанская и уволенная из ночного клуба безбашенная певица Даша Чуб, по прозвищу Землепотрясная. По воле или против нее, им пришлось стать Киевицами - хранительницами Города Киева - и каждую ночь дежурить на Старокиевской горе в ожидании удивительных или ужасных событий...
Нова книжка О. Ірванця «Сатирикон-XXI»!
У книзі «Сатирикон-ХХI» зібрано основний масив прозового й поетичного доробку письменника. Два романи, повість, оповідання й вірші вперше приходять до читача під однією обкладинкою. Зібрані разом, ці твори є своєрідним проміжним підсумком трьох десятиліть творчої діяльності автора.
Новая книга Д. Табачника «Крестный путь Петра Столыпина» !
Авторы на основе огромного количества архивных материалов и воспоминаний современников воссоздают облик председателя Совета министров Российской империи, не только спасшего страну от вакханалии революционного разрушения, но и начавшего её масштабные преобразования.

Наші проекти
Видавництво Фоліо повідомляє. Уважно шахрайство!
Будьте уважні! Інформація про наявність роботи з набору текстів у видавництві "Фоліо", яку розміщує у соціальних мережах користувач Олександр Трофименко (ВКонтакте) телефон 0931806486 немає жодного відношення до Фоліо. На цей час у видавництві немає відкритих вакансій для такої роботи. Звертаємо вашу увагу, що данний користувач вимагає негайного перерахування коштів у розмірі 100 гривень для отримання завдань. Це шахрайство. Будьте пильними!
Серія «Карта світу»
Книжкова серія «Карта світу», яку видавництво «Фоліо» розпочало 2010-го, включає в себе кращі зразки сучасної європейської та світової прози кінця XX – поч. XXI століття в українському перекладі.
Головна  |  Наші проекти  |  Каталог книг  |  Новинки  |  Де купити  |  Контакти  |  Наші автори  |  Преса про нас  |  Форум  |  Інтернет магазин