Пошук книги і серії
  
в каталозі


Преса про нас


Код «Лаури»!
Раніше Дмитро Набоков схилявся до того, щоб, виконуючи бажання геніального батька, спалити його незакінчений роман «Оригінал Лаури». Однак місяць тому він раптово повідомив про свій намір видати рукопис, який понад три десятиліття зберігався у сейфі швейцарського банку.
У грудні вийде роман Набокова, який раніше не видавався
У грудні 2009 року в світ виходить роман Володимира Набокова, рукопис якого сам автор просив знищити, передає 25 жовтня The Observer. На розвороті видання факсиміле рукопису, виконаного простим олівцем на каталожних картках, буде сусідити з розшифровкою. Текст оригіналу публікується без будь-якої правки. Роботу над своїм останнім романом, який називається The Original Of Laura (Лаура і її оригінал), Набоков почав незадовго до смерті. Про свій новий твір він уперше повідав в кінці 1976 року, назвавши свою незакінчений рукопис у числі трьох книг, які справили на нього найбільше враження в році, що минає.
Жадан і «Ефіопія» – красиве і корисне
Великий фанат мультиків про Спанч Боба, невтомний мандрівник, почесний драгдилер (у хорошому сенсі) української літератури, преподобний Жадан-і-Жадан на два дні завітав до Києва. Ну і звісно ж, не з порожніми руками. Презентував довгоочікувану збірку нових віршів “Ефіопія”. Взагалі книга вміщує не лише вірші, а й есеї, але, за словами автора, її варто сприймати як єдине ціле.
Світлана Поваляєва «Замість крові», издательство «Фоліо»
После выхода книг «Ексгумація міста» и «Орігамі-блюз», которые могли шокировать некоторых читателей, мир увидел еще одно «детище» Поваляевой. Эта книга, в принципе, не менее шокирующа.
Юрій Андрухович перекладе ”Ромео і Джульєтту”
47-річний письменник Юрій Андрухович презентував у полтавському книжковому магазині ”Клуб сімейного дозвілля” збірку ”Трициліндровий двигун кохання”. До неї увійшли оповідання й есе Сергія Жадана та Любка Дереша, а також п’ять оповідань Андруховича.
Ірен Роздобудько: коротке пір’я жар-птиці, що втрапила у пастку
15 днів незрозумілості та події далекого забутого дитинства. Журналістські будні й небуденні трупи. Незнайомі знайомці та інші примхи хворої пам’яті. Якщо ви вважаєте, що принаймні останнє трапляється лише у типових набридливих серіалах, то мушу вас засмутити: усе це стає реальним у «Пастці для жар-птиці» Ірен Роздобудько. Коли ви раптом потребуватимете нашвидкоруч вибудувати канву успішного детективу, візьміть буденну фразу «Одним – усе, а іншим нічого», додайте одвічні жіночі протистояння (а надто – між «штучно-купленою штучкою» та справжньо-самоствореною «бджілкою»), таємницю, декілька чоловіків (одного – неодмінно «справжнього»). А наприкінці спробуйте поновити справедливість і віднайти кохання, «вище від середнього», - звісно ж, якщо вийде. Такий собі простий секрет успіху, і – помітьте! – жодних таємниць чи то пак небезпек.
“Сніг” Орхана Памука - історія маленької людини у великій політиці
Критика нобелівського лауреата - справа невдячна. Ризикуєш або розпочати довгу розмову про те, що літературна нобелівка перетворюється на “політичну” премію, або ж впасти в надмірне замилування тим чи іншим автором саме через його лаври. Турок Орхан Памук органічно випадає з цієї слизької діалектики як письменник цілісний і самодостатній. Тому писати про Памука - цікаво й захоплююче. Його карколомна біографія, пережиті суди та ув`язнення, політичні скандали навколо курдського та вірменського геноциду, про які Памук наважився говорити вголос - і та ж таки премія Нобеля в галузі літератури! - не заважають бачити в ньому безумовно великого письменника. Тим більше, що він виданий українською. Про що, власне, і піде мова. Прекрасний і страшний роман «Сніг», перекладений у Крем`янці і виданий у Харкові - одна з найкращих книг, що мені доводилося читати останнім часом.
Роману «Бранці мороку» пророкують 20 тисяч примірників
Роман Олександра та Наталії Шевченків «Бранці мороку» вийшов у видавництві «Фоліо». Він посів третє місце на цьогорічному літературному конкурсі «Коронація слова». Презентують книжку вже на Львівському Форумі – наймасштабнішому книжковому ярмарку України 13-16 вересня.

Наші проекти
Видавництво Фоліо повідомляє. Уважно шахрайство!
Будьте уважні! Інформація про наявність роботи з набору текстів у видавництві "Фоліо", яку розміщує у соціальних мережах користувач Олександр Трофименко (ВКонтакте) телефон 0931806486 немає жодного відношення до Фоліо. На цей час у видавництві немає відкритих вакансій для такої роботи. Звертаємо вашу увагу, що данний користувач вимагає негайного перерахування коштів у розмірі 100 гривень для отримання завдань. Це шахрайство. Будьте пильними!
Серія «Карта світу»
Книжкова серія «Карта світу», яку видавництво «Фоліо» розпочало 2010-го, включає в себе кращі зразки сучасної європейської та світової прози кінця XX – поч. XXI століття в українському перекладі.
Головна  |  Наші проекти  |  Каталог книг  |  Новинки  |  Де купити  |  Контакти  |  Наші автори  |  Преса про нас  |  Форум  |  Інтернет магазин