Як навчитися готувати не за книжками. Відеорецепти на кожен день. Це третя книжка автора, відомого в кулінарному інтернеті як talerka, художника за освітою і дизайнера за професією, хобі якого стало метою життя – навчитися готувати всі кращі традиційні рецепти з різних країн. Андрій Талєрка збирав цей матеріал останні 10 років, приділяючи увагу регіональним особливостям продуктів для кожного рецепта, історії виникнення рецепта і традиції його приготування. Підсумок: сотні докладних відеорецептів, сотні тисяч глядачів щомісяця і понад 8 500 000 переглядів на Youtube.
Перша українська загально-практична кухня. Сьогодні книга Ольги Франко повертається до читача у своєму первозданному варіанті, не обкраяна і не перекручена, у всій автентичності її порад, рекомендацій та рецептів. Вона отримує своє «друге» дихання завдяки коментарям відомої львівської кулінарної блоґерки Маріанни Душар, дослідниці галицької кулінарної традиції та авторки блоґу PaniStefa.com.
Hot Story. Сьогодні ми приправляємо ними щоденні страви і напої. А колись їх цінували дорожче за золото, вважали гідними лише богів і полювали за ними, не шкодуючи життя. Заради прянощів збиралися в походи вояки Александра Македонського, рицарі-хрестоносці та іспанські конкістадори, мандрували буддійські ченці та мусульманські купці, долали моря і океани римські триреми, китайські "кораблі-скарбниці", португальські каравели, голландські "флейти"...
Напій змін. З кавою у кожного свої, особливі, майже інтимні стосунки. Але є секрет, що об’єднує з цим чорним напоєм усе людство. Щоб знайти його — відкрийте цю книжку і пориньте у дивовижні мандри далекими і близькими країнами, через які пройшли гіркі зерна перед тим, як потрапити до вашої чашки. Відчуйте, як змінювалися народи, культури, держави, чиї мешканці хоча б раз скуштували дивовижного трунку, народженого під гарячим тропічним сонцем. І спробуйте зрозуміти, чому саме кава спонукала їх до справді незвичайних відкриттів і революційних перетворень і чому вона так лякала тих, хто опирався поступу.
В оновленому виданні «Львівської кухні» львівський історик Ігор Лильо елегантно та захоплююче розповів історії з життя знаменитих львів'ян і галичан, а дослідниця галицької кухні Маріанна Душар поєднала їх із тематичними стравами. Передмову до видання написав Всеволод Поліщук, один із засновників Клубу галицької кухні.