Мистецтво 8 клас


Автор: Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Кількість сторінок: 240 Серія: Освіта Рік видання: 2016 ISBN: 978-617-7012-34-3

Підручник для 8 класу з мистецтва Масол 2016 безумовно збагатить ваш досвід у галузі естетичних наук. Крокуючи його сторінками ви відкриєте для себе багато нового та цікавого із історії мистецтва від найдавніших часів і аж до завершення ХІХ століття. Вам відкриються художні цінності, витвори відомих архітекторів, скульпторів, живописців, музикантів, які творили у різні епохи та були представниками різних стилів – античного, візантійського, романського, готичного, Ренесансу, бароко, рококо, класицизму, романтизму та реалізму.

В процесі вивчення матеріалу вам потрібно буде порівняти та проаналізувати витвори і українського і зарубіжного мистецтва, щоб зробити узагальнюючі висновки стосовно них беручи до уваги розвиток культури відповідного часу та стилю, який був основним тоді в мистецтві. Ще одним навиком, яким ви оволодієте буде вміння оцінити художнє явище та сформулювати власне ставлення до витворів мистецтва під час його пізнання або спільного обговорення. Рубрика «З історії шедевра» дасть вам можливість отримати дійсне естетичне задоволення від знайомства із найбільш видатними світовими явищами у мистецтві.

Фоліо рекомендує