Основи здоров’я 8 клас


Автор: Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Кількість сторінок: 176 Серія: Освіта Рік видання: 2016 ISBN: 978-617-7012-37-4

Головним завдання підручника з основ здоров’я Гущина для учнів 8 класу має стати допомога у тому аби зорієнтувати вас у дорослому житті. Адже сучасне життя ставить перед вами цілий ряд непростих запитань та задач, на які обов’язково потрібно знайти правильні відповіді. Ви навчитесь пізнавати себе та навколишній світ, підвищити свою жагу до нових знань, ставатимете дорослішими і більш незалежними, розвиватимете себе як особистість, що базується на досягнені емоційної, соціальної, інтелектуальної та фізичної зрілості.

Матеріали підручника спрямовані на те аби донести до кожного з вас як зробити життя кожного з вас більш безпечним та як поводити себе у різних життєвих обставинах та як надати першу допомогу тим, хто її потребує. Також, керуючись довірою, ми допоможемо вам дати оцінку тому наскільки ви є дорослими, які задачі ви в змозі виконувати, наскільки важливі рішення ви можете приймати та які ваші знання та уміння мають допомагати вам у цьому. Із сторінок книги ви також взнаєте про системи здорового харчування, системи та комплекси спрямовані на ведення здорового способу життя, підвищення самооцінки.

Фоліо рекомендує