Подорожні щоденники. Вісім зошитів. Оповідання

Очікується

Автор: Мова видання: українська Мова оригіналу: німецька Перекладачі: Ігор Андрущенко, Олекса Логвиненко, Володимир Чайковський Обкладинка: інтегральна Кількість сторінок: 288 Жанр: Історична, політична література, мемуари Серія: Зарубіжні авторські зібрання Рік видання: 2020 ISBN: 978-966-03-9087-4

Видання відомого австрійського письменника Франца Кафки (1883—1924), який є визнаним новатором у прозі XX століття, містить «Подорожні щоденники», «Вісім зошитів» та оповідання.

У «Подорожніх щоденниках» (1911—1912) описано подорожі до Фрідлянда, Райхенберґа, Парижа, Юнґборна та інших міст. Події, власні враження від побаченого перемежовуються в них з прагматичним викладом фактів.

«Вісім зошитів» (1917—1919) — маленькі зошити у восьму частку аркуша, в яких Ф. Кафка занотовував свої поетичні фантазії, фрагменти майбутніх творів та афоризми.

Оповідання («Опис однієї боротьби», «Весільні приготування в селі», «Блюмфельд, підтоптаний парубок» та «Стук у браму»), котрі також увійшли до цього видання, просякнуті абсурдом і страхом перед зовнішнім світом та вищим авторитетом і здатні пробуджувати в читачеві почуття тривоги.

 У видавництві «Фоліо» вийшли друком книжки Ф. Кафки «Процес», «Замок», «Америка», «Листи до Мілени. Лист батькові».

 

Фоліо рекомендує