Сад Гетсиманський

Переплет книги изготовлен из натуральной кожи «Наппа» специальной выделки (Венеция) с золотым и блинтовым тиснением. Обрез полированный, окрашенный. Шелковое ляссе. Каждый экземпляр номерной, имеет сертификат. Папір Corolla book premium white. Колір книги - червоний. Формат книги 84х108 1/32. Тираж каждого тома - 50 экземпляров.

 

Автор: Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Формат: 84х108 1/32 Жанр: Подарункове видання Серія: Українська література. Колекція.

Роман «Сад Гетсиманський», написаний у 1950 році, уславив ім’я Івана Багряного на весь світ. Це був один з перших творів, в якому вражаюче правдиво зображено всю страшну сутність радянського режиму у роки масових репресій. За кожною сторінкою роману — біль і страждання, відчай і надії тих, кого зім’яла безжальна сталінська машина смерті. Багряний описав те, що сам пережив і про що не можна було мовчати. Головного героя роману він багато в чому наділив своєю долею і своєю вдачею — несхитністю духу й вірою в непереможність добра. Його Андрій Чумак пройшов усі пекельні кола і вистояв, не зламався. І це робить його гідним високого звання людини.

 

Фоліо рекомендує