Трудове навчання (технічні види праці) 8 клас


Автор: Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Кількість сторінок: 208 Серія: Освіта Рік видання: 2019 ISBN: 978-617-7012-39-8

Дорогий друже, 8 клас стане продовження вивчення цікавого та непростого світу технологій та техніки разом з підручником з трудового навчання Лебедєв. Ти стаєш старше і тобі відкриваються нові горизонти у справі обробки нових матеріалів. Таким новим матеріалом, основам роботи з яким ти навчатимешся стане метал. Поступово ти взнаватимеш багато нового та цікавого про властивості листового металу та сортового прокату та методів за допомогою яких їх обробляють, отримуватимеш навички передавання об’ємної форми, використовуючи технічний малюнок, та вірного її відображення на папері, вивчатимеш як умовно позначається різьба та її елементи на кресленнях, поповнюватимеш знання із основ проектування.

Протягом навчання ти навчишся користуватись штангенциркулем та довідаєшся що цей інструмент дає можливість визначити розміри деталей, які ти будеш виготовляти, з набагато більшою точністю, ніж ті якими ти користувався для цих цілей раніше. Крім того отримаєш навички роботи із різним ручним інструментом, котрий використовують для роботи з сортовим прокатом та листовим металом. Із розділу «Технологія побутової діяльності» ти отримаєш знання, що стануть тобі в нагоді при вибору одежі та взуття та догляду за ними.

Фоліо рекомендує