Пошук книги і серії
  
в каталозі


Рощина Н.

20.12.2007

 
Коли про когось говорять, що «він народився в сорочці», мені здається, що я повинна була народитися з книгою в руках. Скільки себе пам'ятаю, завжди читала. Батьки зробили мудро, навчивши мене цьому змалку. До чотирьох років я далеко пішла від абетки й Агнії Барто. Я перечитала всю дитячу літературу в місцевій бібліотеці приблизно до шести років.
Вчилася в університеті на хімічному факультеті (у старших класах любов і інтерес до цієї науки мені прищепила вчителька хімії). Три роки займалася на факультеті суспільних професій за фахом журналістика. Диплом журналіста — моя гордість.
З моменту закінчення університету я донині працюю інженером-дослідником. Був момент, коли планувалося значне підвищення в посаді, але доля поставила мене перед вибором: чи кар'єра, чи довгоочікувана дитина. Ми з чоловіком не вагалися. Народження Данила —головна подія в моєму житті. Саме з його появою відбулися зміни. Він став моєю маленькою Музою, що надихнула на те, щоб узятися за творчість. Першу збірку оповідань «Міражі» ми видали за свої кошти; з цим я прийшла у видавництво «Фоліо». Тут мені запропонували спробувати написати роман. Це був зовсім новий досвід. І в квітні 2001 р. вийшов роман «Усе буде добре, чи Вільний полон». Важко передати радість і хвилювання, що я відчула, тримаючи книгу в руках, це було неймовірно!
У видавництві «Фоліо» вийшли: «Усе буде добре, чи Вільний полон», «Ціна бажання», «Порятунок у неправді», «У двох кроках від раю», «Якого кольору любов», «Гра тіней», «Прогулянка без моралі», «Примара щастя», «Плач ката», «Дівочник», «Лінія долі».


Умовні позначки  готується до видання  читати
 вийшла в світ  замовити

Видання

cерія: Девичникcерія: Девичникcерія: Девичник
Девичник. Тихие омуты
Девичник. Любовь со второго взгляда
Девичник. Объект желаний
РОЩИНА Н.
РОЩИНА Н.
РОЩИНА Н.

Знайомтесь.
Наш новий автор
Дереш Л.    
Сьогодні він автор уже п'яти книг — «Культ», «Поклоніння ящірці», «Архе», «Намір», «Трохи пітьми». Книги Дереша користаються скаженою популярністю в Європі. Романи Дереша «Архе» і «Культ» уже вийшли в одному з найбільших польських видавництв «Proszynski s S-ka». На даний момент готуються до виходу переклади Дереша в Німеччині, Італії, Іспанії, Голландії, Бельгії, Фінляндії і Сербії. У видавництві «Фоліо» вийшли книги: «Архе», «Поклоніння ящірці», 2007 р., Ю. Андрухович, Л. Дереш, С. Жадан «Трициліндровий двигун любові».
Чех А.    
У видавництві «Фоліо» вийшла книжка «Цього ви не знайдете в Яндексі», яка стала переможцем Всеукраїнського літературного конкурсу «Молодіжний міський роман» видавництва «Фоліо», 2007.


Головна  |  Наші проекти  |  Каталог книг  |  Новинки  |  Де купити  |  Контакти  |  Наші автори  |  Преса про нас  |  Форум  |  Інтернет магазин