Пошук книги і серії
  
в каталозі


Дереш Л.

20.12.2007

 
Народився в 1984 році. Він — унікальне культурне явище для цілого покоління українських письменників. У 15 років він дебютував романом «Культ». Дуже пророча назва! Згаданий роман на початку XXI сторіччя викликав широкий резонанс у літературних колах, а його автор миттєво став культовим. Дехто з критиків відразу ж охрестили юного Дереша нашим «Ніцше чи Пелевіним». Інші, «відчувши неймовірну глибину роману, уперто доводили свою ерудицію, повторюючи, що Любко Дереш — це колективний псевдонім декількох відомих письменників сучасності (наприклад, Винничука з Андруховичем)». Ну не вірилося нікому, що хлопчик з маленького містечка під Львовом може таке писати! І почалося! Сьогодні він автор уже п'яти книг — «Культ», «Поклоніння ящірці», «Архе», «Намір», «Трохи пітьми». Книги Дереша користаються скаженою популярністю в Європі. Романи Дереша «Архе» і «Культ» уже вийшли в одному з найбільших польських видавництв «Proszynski s S-ka». На даний момент готуються до виходу переклади Дереша в Німеччині, Італії, Іспанії, Голландії, Бельгії, Фінляндії і Сербії.
У видавництві «Фоліо» вийшли книги: «Архе», «Поклоніння ящірці», 2007 р., Ю. Андрухович, Л. Дереш, С. Жадан «Трициліндровий двигун любові».


Умовні позначки  готується до видання  читати
 вийшла в світ  замовити

Видання

cерія: Граффитиcерія: Графітіcерія: Графіті
Немного тьмы
Культ
Трициліндровий двигун любові
Дереш Л.
Дереш Л.
АНДРУХОВИЧ Ю., ДЕРЕШ Л., ЖАДАН С.
cерія: Графітіcерія: Графіті
Архе
Поклоніння ящірці
ДЕРЕШ ЛЮБКО
ДЕРЕШ ЛЮБКО

Знайомтесь.
Наш новий автор
Дереш Л.    
Сьогодні він автор уже п'яти книг — «Культ», «Поклоніння ящірці», «Архе», «Намір», «Трохи пітьми». Книги Дереша користаються скаженою популярністю в Європі. Романи Дереша «Архе» і «Культ» уже вийшли в одному з найбільших польських видавництв «Proszynski s S-ka». На даний момент готуються до виходу переклади Дереша в Німеччині, Італії, Іспанії, Голландії, Бельгії, Фінляндії і Сербії. У видавництві «Фоліо» вийшли книги: «Архе», «Поклоніння ящірці», 2007 р., Ю. Андрухович, Л. Дереш, С. Жадан «Трициліндровий двигун любові».
Чех А.    
У видавництві «Фоліо» вийшла книжка «Цього ви не знайдете в Яндексі», яка стала переможцем Всеукраїнського літературного конкурсу «Молодіжний міський роман» видавництва «Фоліо», 2007.


Головна  |  Наші проекти  |  Каталог книг  |  Новинки  |  Де купити  |  Контакти  |  Наші автори  |  Преса про нас  |  Форум  |  Інтернет магазин