Пошук книги і серії
  
в каталозі


Шевченки Олександр та Наталія

20.12.2007

Олександр Шевченко народився 28 грудня 1978 році в Києві. Закінчив Канівське училище культури за фахом «Декоративна народна творчість». Працював художником-дизайнером. Брав участь у створенні кількох андеграундних фільмів російського режисера Андрія Ісканова, таких як «Цвяхи», «Видіння страждань», «Філософія ножа». Неодноразовий лауреат Всеукраїнського літературного конкурсу «Коронація слова». Автор романів «Глибинка», «Аутсайдери», «Бранці мороку». Останній написав спільно з дружиною Наталкою Шевченко (Очкур).
Фанат хорору з семи років, коли вперше прочитав «Туман» Стівена Кінга. Великий любитель кіно. Працює над мультиплікаційною екранізацією власної «Глибинки». Розробляє ідею створення справжнього УКРАЇНСЬКОГО фільму жахів, з українськими авторами і українською мовою, а не примітивної кальки «під Голлівуд».
Олександр Шевченко, автор роману «Аутсайдери», переконаний, що «лякатися люблять усі, але не всі можуть собі в цьому зізнатися». Саме тому це вже другий у його доробку «роман жахів».
Наталка Шевченко — неодноразовий лауреат Всеукраїнського літературного конкурсу “Коронація слова”. Романи, відзначені цим конкурсом, вийшли друком у таких видавництвах:
“Містичний вальс”, 2004 рік – Львів, ЛА “Піраміда”;
“Учора і завжди”, 2005 рік – Київ, видавництво “Нора-друк”;
“Янголи, що підкрадаються”, 2006 рік — Київ, видавництво “Нора-друк”;
“Бранці мороку” (у співавторстві із чоловіком, Олександром Шевченком), 2007 р. — Харків, видавництво «Фоліо».


Умовні позначки  готується до видання  читати
 вийшла в світ  замовити

Видання

cерія: Література
Бранці мороку
ШЕВЧЕНКИ Н. ТА О.

Знайомтесь.
Наш новий автор
Дереш Л.    
Сьогодні він автор уже п'яти книг — «Культ», «Поклоніння ящірці», «Архе», «Намір», «Трохи пітьми». Книги Дереша користаються скаженою популярністю в Європі. Романи Дереша «Архе» і «Культ» уже вийшли в одному з найбільших польських видавництв «Proszynski s S-ka». На даний момент готуються до виходу переклади Дереша в Німеччині, Італії, Іспанії, Голландії, Бельгії, Фінляндії і Сербії. У видавництві «Фоліо» вийшли книги: «Архе», «Поклоніння ящірці», 2007 р., Ю. Андрухович, Л. Дереш, С. Жадан «Трициліндровий двигун любові».
Чех А.    
У видавництві «Фоліо» вийшла книжка «Цього ви не знайдете в Яндексі», яка стала переможцем Всеукраїнського літературного конкурсу «Молодіжний міський роман» видавництва «Фоліо», 2007.


Головна  |  Наші проекти  |  Каталог книг  |  Новинки  |  Де купити  |  Контакти  |  Наші автори  |  Преса про нас  |  Форум  |  Інтернет магазин