Пошук книги і серії
  
в каталозі


Казка про Зайчика і сірого Вовка

24.12.2015
автор: ludmilagorbachenko

Жив собі, був собі Зайчик.Маленький, сіренький, ще й бігав швиденько.І дуже вже полюбляв він ласувати морквою. Вхопить своїми пухнастими лапками помаранчеву морквинку і хрум-хрум її зубиками.
Одного разу біжить Зайчик з поля з морквинкою, біжить собі швидко. Аж тут назустріч йому де й не взявся сірий Вовк. Стоїть на дорозі — великий, злий, ще й очі в нього виблискують у темряві, як два ліхтарика.
— Куди це ти, Зайчику, так поспішаєш? — каже він.
Бідний Зайчик злякався, ледь відповідає:
— Біжу, Вовчику, додому. Морквинку несу.
Вовк подумав а тоді й каже:
— Ну що з тобою робити? Хотів тебе з'їсти, але я вже сьогодні повечеряв. Та як перехитриш мене, то не з'їм тебе ні завтра, ні через неділю.
— Добре, Вовчику. Давай, лишень, так: завтра зустрінемося, і якщо ти мене не помітиш , то я тебе перехитрив — сказав Зайчик.
Вовк подумав і каже:
— Згода. Хай буде так.
От Зайчик прийшов додому і думає:
— Що ж робити? Не піти — Вовк з'їсть, як попадуся йому. А піти — то як від нього сховатися?
Цілу ніч думав Зайчик, як йому зробити, щоб обхитрити вовка, але нічого не надумав.
А на ранок випав сніг. Все навкруги стало білим, як молоко. І Зайчик теж став білим, бо так завжди буває — всі зайчики взимку стають білими. І на снігу їх зовсім не видно.І от побіг Зайчик до поля, де вчора з Вовком бачився, причаївся під кущиком, присів біленьким горбочком і чекає.
А Вовк іде собі, в усі боки поглядає — Зайчика виглядає.
— Зайчику, ти де? — гукає.
— Тут я, тут, — відповідає Зайчик з під кущика, та Вовк його не бачить. Як же можна побачити білого зайчика на білому снігові?
Так Вовк питав його три рази, і все не знаходив. Нарешті, каже:
— Виходь, Зайчику. Не буду я тебе їсти, обхитрив ти мене.
Зайчик вискочив з-під кущика і дуже веселий та задоволений, швидко пострибав додому.

Ім'я коментарі
ludmilagorbachenko
04.09.16 23:26
Дякую читачам за зікавість до моєї казки.Приємного читання!
ludmilagorbachenko
05.04.17 21:13
Мої чотири тисячі \"з хвостиком\" читачів! Дякую всім вам за те, що ви в мене є!Читайте казки малечі, вчіть їх любити Україну, вчіть просто любити...

щоб помістити своє повідомлення чи коментар на сайт, ви повинні зареєструватися або ввійти під своїм ім’ям, якщо ви вже зареєстрований користувач

Головна  |  Наші проекти  |  Каталог книг  |  Новинки  |  Де купити  |  Контакти  |  Наші автори  |  Преса про нас  |  Форум  |  Інтернет магазин