Пошук книги і серії
  
в каталозі


Наші проекти


Видавництво Фоліо повідомляє. Уважно шахрайство!
Будьте уважні! Інформація про наявність роботи з набору текстів у видавництві "Фоліо", яку розміщує у соціальних мережах користувач Олександр Трофименко (ВКонтакте) телефон 0931806486 немає жодного відношення до Фоліо. На цей час у видавництві немає відкритих вакансій для такої роботи. Звертаємо вашу увагу, що данний користувач вимагає негайного перерахування коштів у розмірі 100 гривень для отримання завдань. Це шахрайство. Будьте пильними!
Серія «Карта світу»
Книжкова серія «Карта світу», яку видавництво «Фоліо» розпочало 2010-го, включає в себе кращі зразки сучасної європейської та світової прози кінця XX – поч. XXI століття в українському перекладі.
Серія книжок «ЗНАМЕНИТІ УКРАЇНЦІ», «ЗНАМЕНИТЫЕ УКРАИНЦЫ», «ЗНАМЕНИТЫЕ СОБЫТИЯ ИСТОРИИ УКРАИНЫ», «ЗНАМЕНИТЫЕ ЛЮДИ ПЛАНЕТЫ».
Серія книжок про знаменитих українців українською і російською мовами. У книжках містяться короткі життєписи найбільш відомих українців, що добилися видатних успіхів у різних сферах діяльності людини. Читач дізнається не тільки про основні етапи їхньої творчої біографії, але й про особливості характеру, звичаї, захоплення і особисте життя.
Лучшие образцы русской и зарубежной классики представлены в книгах серии «Классика»
Лучшие произведения русской и зарубежной классики будут представлены в книгах новой серии издательства «Фолио» «Классика». Среди авторов, презентуемых серией, Н. Гоголь, Ф. Достоевский, А. Пушкин, И. Тургенев, О.де Бальзак, Й. Гете, Ф.Кафка и другие величайшие представители мировой литературы.

Події
Презентация путеводителя Андрея Тычины «Украина. Центр. Юг»
29 января в 19:00 в книжном магазине и креативном пространствеДовженко книги.кава.кіно состоится презентация новых авторских путеводителей «Украина. Центр. Юг» и «Украина. Запад. Восток» популярного журналиста и телеведущего Андрея Тычины. В основу путеводителей легли материалы статей Андрея для журнала «Репортер», опубликованные также на сайте для автотуристов Doroga.ua, главным редактором которого является непосредственно Андрей Тычина.
Антин Мухарский презентует книгу Ипатия Лютого «Сказки русского мира»
15 декабря в 11:00 в КНУ им Т. Г. Шевченка (ул. Владимирская 60, 204 ауд.) Антин Мухарский представит книгу Ипатия Лютого «Сказки русского мира». Приглашает Издательство «Фолио».
Презентація книжки Кшиштофа Зануссі
Видавництво «Фоліо» презентує нову книжку видатного польського режисера, сценариста і письменника, лауреат багатьох кінофестивалів — Каннського (1980 р.), Венеціанського (1982 і 1984 р.), ХХІІ Московського (2000 р.) та ін., володар численних призів, серед яких — премія ім. Параджанова «за внесок у світовий кінематограф» на Єреванському міжнародному кінофестивалі (2005 р.) Кшиштофа Зануссі «Стратегії життя, або Як з'їсти тістечко і далі його мати». Автор презентує книжку 9 грудня 0 19:00 в «Довженко. книги.кава.кіно» (вул. Бульварно-Кудрявська, 43-А).
Довгоочікувана презентація книжки Лади Лузіної «Київські відьми. Тінь демона».
Довгоочікувана презентація книжки Лади Лузіної «Київські відьми. Тінь демона». Цієї осені у видавництві «Фоліо» вийшла друком нова захоплююча книжка ЛадиЛузіної «Київські відьми. Тінь демона». Автор презентуватиме книжку 26 листопада о 19:00 в книжковому магазині «Буква» (вул.Хрещатик).Події в книжці розгортаються наприкінці 19 століття.
Головна  |  Наші проекти  |  Каталог книг  |  Новинки  |  Де купити  |  Контакти  |  Наші автори  |  Преса про нас  |  Форум  |  Інтернет магазин