Пошук книги і серії
  
в каталозі


ПІДРУЧНИКИ для ВНЗ


У цій серії вийшли різні підручники та навчальні посібники, у тому числі унікальні підручники з англійської та німецької мов, які за тематико-ситуаційним змістом і мовним матеріалом відповідають програмі мовного ВНЗ, віковим особливостям студентів та сферам їхніх пізнавальних інтересів. За рахунок особистісно зорієнтованих вправ і завдань, опори на багатий ілюстративний матеріал сприятливе й ефективне мовне довкілля; навчальні посібники з розмовних тем англійською та німецькою мовами та інші


Умовні позначки  готується до видання  читати
 вийшла в світ  замовити
cерія: Підручники для ВНЗcерія: Підручники для ВНЗcерія: Підручники для ВНЗ
Англійська мова. Розмовні теми: У 2 частинах
Англійські розмовні теми. 67 тем
Login 1.Deutsch fur Germanistikstudenten Lehrerhandbuch (Учебник немецкого языка для преподавателей)
ГУЖВА Т.
ГУЖВА Т.
СИДОРОВ О.
cерія: Підручники для ВНЗcерія: Підручники для ВНЗcерія: Підручники для ВНЗ
Login 1.Deutsch fur Germanistikstudenten Lehrbuch (Учебник немецкого языка для студентов)
A way to success: English for university student’s. Year 1 (student’s book) (Учебник английского языка для студентов)
A way to success: English for university student’s. Year 1 (teacher’s book) (Учебник английского языка для преподавателей)
СИДОРОВ О.
ТУЧИНА Н., ЗАЙЦЕВА Н. и др.
ТУЧИНА Н., ЗАЙЦЕВА Н. и др.
cерія: Підручники для ВНЗ
Німецька мова. Розмовні теми
ЧЕПУРИНА Т.

Наші проекти
Видавництво Фоліо повідомляє. Уважно шахрайство!
Будьте уважні! Інформація про наявність роботи з набору текстів у видавництві "Фоліо", яку розміщує у соціальних мережах користувач Олександр Трофименко (ВКонтакте) телефон 0931806486 немає жодного відношення до Фоліо. На цей час у видавництві немає відкритих вакансій для такої роботи. Звертаємо вашу увагу, що данний користувач вимагає негайного перерахування коштів у розмірі 100 гривень для отримання завдань. Це шахрайство. Будьте пильними!
Серія «Карта світу»
Книжкова серія «Карта світу», яку видавництво «Фоліо» розпочало 2010-го, включає в себе кращі зразки сучасної європейської та світової прози кінця XX – поч. XXI століття в українському перекладі.
Головна  |  Наші проекти  |  Каталог книг  |  Новинки  |  Де купити  |  Контакти  |  Наші автори  |  Преса про нас  |  Форум  |  Інтернет магазин