Фріки Європи Субкультури 18+ Банді Шолтес у П'ятому Харкові

УВАГА! ЛЕКЦІЯ В ФОРМАТІ 18+


"За роки численних поїздок фестивалями та містами Європи мені пощастило познайомитися з великою кількістю дивних, веселих і просто ї**нутих людей. Це панки, хіппі, драг-діллери, вулиичні музиканти, фермери, п'яниці та "співчуваючі". Історій так багато, що з часом вони перетворилися на книги.


Та ми будемо говорити не про книги— а про людей"— з Bandy Sholtes частина команди П'ятого Харкова познаймилась цієї весни в Ужгороді, під час першої сесії проекту СлободаКульт, познайомились, полюбили і вирішили познайомити з ним і вас.


Автор книжок «Остров Sziget или Труселя Iggy Попа», "T-Shirtологія" і "Фріки Європи", він живе в Ужгороді, пише переважно російською, говорить якою прийдеться (у тому числі -- угорською), 
а ще -- має свою окрему філософію "життя на футболці".


До чого тут П'ятий Харків: культурна ініціатива? До того, що в Харкові завжди вистачало людей, не схожих на інших, хай би як їх там називати. І чи той самий Григорій Сковорода, "гурман і босяк", -- не такий собі теж "фрік Європи"?

Хто ті люди, які створюють ту Європу, яку ми любимо і той Харків, який ми знаємо?

Приходьте на зустріч до Харківський ЛітМузей 6 липня о 19:00.

Модерує Тетяна Пилипчук. Менеджерки проекту- Lidiya KalashnikovaIvanna Skyba-Yakubova


Вхід традиційно вільний.


Культурна ініціатива П'ятий Харків створена за ініціативи і підтримки Сергія Жадана, Ярослава Маркевича та команди Харківського Літературного музею.

Партнери проекту Georgia Джорджия - Харьков Накипело V.N. Karazin Kharkiv National University PR agency "Bagels&Letters"

 

 

П'ятий Харків: культурна ініціатива