1. Ми не приймаємо замовлення через телефон, замовлення оформляються на сайті. Просимо при оформленні замовлення вказувати прізвище та ім'я отримувача повністю, без ініціалів.
 2. У нас немає послуги самовивозу.
 3. Якщо відправлення не було вручено/забрано одержувачем протягом 7 днів безкоштовного зберігання - відбувається автоматичне повернення/утилізація замовлення!
 4. Видавництво Фоліо здійснює доставку лише по території України.
 5. Видавництво Фоліо не здійснює доставку на тимчасово окуповані території України. 
 6. Всі книжки, які доступні до замовлення на сайті -  є в наявності. 
 7. На жаль, поки що доступна доставка тільки Новою Поштою та Укрпоштою.
 8. Листи часто не доходять на електронні адреси: @mail.ru, @rambler.ru і т.д.  Прохання при оформленні замовлення, вказувати інші електронні адреси.
 9. Заміна товару здійснюється у випадку поліграфічного браку.
 10. Поліграфічним браком вважається брак, що приводить до втрати інформації, а саме:  відсутність друкованого тексту, зам'яті друкарським верстатом сторінки, невідповідність назви книги на обкладинці її змісту, перевернуті відносно до обкладинки сторінки.
 11. Ви можете зробити повернення замовлення тільки перевізником Нова пошта за рахунок видавництва. При бажанні клієнта браковані книжки ми можемо замінити на нові або інші видання з відповідною вартістю. 
 12. Ви можете надіслати нам запитання на електронну адресу  store@folio.com.ua, ми радо Вам допоможемо та відповімо на Ваші запитання.