Запрошуємо на презентацію книжок Олександра Красовицького

Запрошуємо на презентацію книжок Олександра Красовицького

Коли: 22 квітня, 19:00
Де: Київ, книгарня Book.ua, вул. Миколи Лисенка 2/1

Більше про книжки:

“Вчора”
Олександр Красовицький у романі «Вчора» розглядає історичні події через призму когнітивістики. Автор пропонує альтернативну історію для осмислення реальних подій. Якби 2014 року після Майдану процеси розвивалися трохи інакше, президент Янукович не втік би до Ростова, чи мали б місце наступні рішення керівництва РФ анексувати Крим, розпочати військові дії на Донбасі? Чи почалася б повномасштабна російсько-українська війна 24 лютого 2022 року? Коріння всього, що відбувається сьогодні, герої книги намагаються шукати в історичному минулому.

Учений-історик передбачає наближення неминучої катастрофи, яка охопить увесь світ. Він знає час та учасників подій і хоче попередити світ про небезпеку. Але чи повірить Захід його передбаченню? Чи може історичний досвід минулого втримати від помилок у майбутньому?
Придбати книжку

“Сьогодні. Роман про двійників Путіна”
Дія нового роману Олександра Красовицького «Сьогодні» відбувається у наші дні. Читач впізнає реальних персонажів та події, які відбувалися зовсім нещодавно. Розповідь ведеться від імені кількох героїв, які навряд чи перетнулися б у звичайному житті, якби кремлівський диктатор і його оточення не затіяли божевільний переділ світу. Основна інтрига роману — в існуванні таємної «фабрики двійників» путіна, яку спочатку було задумано для заміни російського президента під час зустрічей з іноземними лідерами та масових заходів. Незабаром дублери стають іграшками в руках російських політиків. Читач рано чи пізно ставить собі запитання: а чи живий ще путін? Чи розгадав автор секрет, який так старанно приховують?
Придбати книжку

“Завтра”
Нова книга Олександра Красовицького «Завтра» — своєрідне передбачення найближчих та більш віддалених подій, які неминуче спіткають «імперію зла» РФ за її пекельні діяння. Персонажі трьох повістей реалістичні «до мурашок» — пропагандист, що плете паралельну реальність, цинічний і жорстокий спецслужбист, божевільний тиран. «Можливо, саме ці дрібні люди і привели Європу до великої війни. Вони діяли у всьому світі, створюючи паралельну реальність не лише росіянам, а й німцям, ізраїльтянам, американцям. Вони купували політиків, фінансували політичні партії, втручалися у вибори через соцмережі, економічними загрозами змушували цілі групи країн поступатися своїми інтересами», — пише автор.
Можна назвати книгу антиутопічною, але тоді ми вже давно живемо в антиутопії.
«Ця книга — не історія минулого. Це попередження про майбутнє», — каже автор.
Придбати книжку

Про автора
Олександр Красовицький — український письменник та видавець, засновник та генеральний директор видавництва «Фоліо». Книжки Олександра Красовицького відомі сучасним читачам завдяки розмаїттю авторів, жанрів та тем, з якими він працює як письменник та упорядник, декілька книжок написані у співавторстві з іншими письменниками та відомими українцями.

Вхід вільний