Антологія. Фольклор, міфи і легенди народів світу в шкільному курсі літератури

Очікується

Автор: Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда+суперобкладинка Кількість сторінок: 284 Жанр: Дитяча література Серія: Шкільна бібліотека української та світової літератури Рік видання: 2019 ISBN: 978-966-03-8852-9

Сучасна шкільна програма пропонує вивчення міфології — грецької, китайської, індійської, біблійної та ін. — як частини світової культурної спадщини. Мати уявлення про міфи необхідно кожній освіченій людині. Віддавна і до сьогодні міфи лягають в основу сюжетів та образів як для творів художньої літератури, так і образотворчого мистецтва.  

Створення міфів, міфотворчість — це одне з найважливіших явищ в історії людства. Міф передає відчуття і розуміння світу не однією людиною, а багатьма поколіннями тієї епохи, коли міф був створений.

Мета цього видання — познайомити юних читачів з найбільш поширеними міфологічними сюжетами, створеними народами давнього світу, що дає чудову нагоду долучитися до культурного надбання людства в цілому. Бо сьогодні, як зазначено в Програмі ЮНЕСКО «Освіта та навчання ХХІ ст.», виникає потреба вийти за межі однієї культури і настав час зібрати мудрість усієї планети.

Фоліо рекомендує