Арсен Люпен проти Херлока Шолмса

Паперова: 240 грн.
Залишилось декілька примірників

Цифрова: 120 грн.Автор: Моріс Леблан Мова видання: українська Мова оригіналу: французька Перекладач: Євген Марічев Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 221 Формат: 84х108 1/32 Жанр: Детектив Серія: Зарубіжні авторські зібрання Рік видання: 2023 ISBN: 978-617-551-156-5

Моріс Леблан (1864 —1941) — французький письменник, автор 28 книг про Арсена Люпена — джентльмена-злодія, віртуозного грабіжника, якого спочатку полюбили французькі читачі, а потім і весь світ.
...Хто він? Який він? Арсен Люпен є майстром перетворення і часто змінює риси обличчя, колір волосся та очей, стиль одягу, поведінку й навіть характер, тому описати його майже неможливо. Відомо лише, що він досить стрункий, гарний чоловік і надзвичайно сильний, що допомагає йому у професії злодія...
Так що ж в ньому є таке, що він викликає приязність майже кожного, з ким йому довелося зустрітися? Чому всі співчувають не постраждалим, а саме Арсенові Люпену?..
Цю загадку намагається розв’язати знаменитий Херлок Шолмс, який приїхав, щоб, крім того, врешті-решт схопити Люпена і довести, хто є найвидатнішим детективом.
Але щось з самого початку пішло не так...

Фоліо рекомендує