Донецький аеропорт. Справжня історія. Частина 1. Новий термінал

Цифрова: 105 грн.Автор: Ірина Вовк (Iryna Vovk) Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: м’яка Кількість сторінок: 416 Формат: 84х108 1/32 Жанр: Суспільно-політичне видання Серія: Хроніка Рік видання: 2022 ISBN: 978-966-03-9959-4

Оборона Донецького аеропорту стала символом незламності духу українських воїнів у російсько-українській війні. 244 доби українські вояки надлюдськими силами тримали об’єкт, який за військовою логікою і здоровим глуздом втримати було майже неможливо.

Ми небагато знаємо про причини та обставини захоплення Донецька і його аеропорту. Десятки успішних військових операцій Збройних сил і добровольців відбулися в межах оборони ДАП, але свідчень про них вкрай мало.

У першій частині книги автор розповідає історію ДАП від будівництва терміналів до розгортання драматичних подій оборони аеропорту, до його падіння. Про все, що відбувалося тоді день за днем свідчать безпосередні учасники: командири й бійці української армії, добровольці, медики, волонтери, журналісти.

Фоліо рекомендує