Донецький аеропорт. Справжня історія. Частина 2. Кіборги

Паперова: 210 грн.
Є в наявності

Цифрова: 105 грн.Автор: Ірина Вовк (Iryna Vovk) Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: м’яка Кількість сторінок: 416 Формат: 84х108 1/32 Жанр: Суспільно-політичне видання Серія: Хроніка Рік видання: 2022 ISBN: 978-966-03-9960-0

Оборона Донецького аеропорту стала символом незламності духу українських воїнів у російсько-українській війні. 244 доби українські вояки надлюдськими силами тримали об’єкт, який за військовою логікою і здоровим глуздом втримати було майже неможливо.

Ми небагато знаємо про причини та обставини захоплення Донецька і його аеропорту. Десятки успішних військових операцій Збройних сил і добровольців відбулися в межах оборони ДАП, але свідчень про них вкрай мало.

У другій частині книги автор розповідає про останні, найтрагічніші, дні оборони аеропорту. Про все, що відбувалося тоді день за днем,  свідчать безпосередні учасники: командири й бійці української армії, добровольці. Пам’ять про героїв бережуть родини загиблих «кіборгів», їхній подвиг закарбований у віршах і піснях, книгах і фільмах.

Фоліо рекомендує