Емма

Паперова: 360 грн.
Є в наявності

Цифрова: 170 грн.


Автор: Джейн Остен (Jane Austen) Мова видання: українська Мова оригіналу: англійська Перекладач: Володимир Горбатько Обкладинка: м’яка Кількість сторінок: 448 Формат: 84х108 1/32 Жанр: Класична світова проза Серія: Folio. Світова класика Рік видання: 2023 ISBN: 978-617-551-533-4

Джейн Остен (1775—1817) по праву вважають «першою леді» англійської літератури. Світ її романів – це загадкова атмосфера Британії початку ХІХ століття, привабливі героЇ, складні правила пристойності, ошатні сукні із завищеною талією, інтриги, любовні записки… Книги Остен ось уже третє століття поспіль підкорюють романтичними сюжетами, не позбавленими драматизму, психологізмом, істинно англійським гумором і є обов’язковими для вивчення в коледжах і університетах Великої Британії.

Емма Вудхаус, героїня однойменного роману, з неприпустимим марнославством і самовпевненістю вважала, що вміє читати в чужих серцях і здатна розпоряджатися чужими долями, навіть не замислюючись, що це може завдати комусь болю, до того ж стати загрозою її власному щастю — втратою відданого друга, який щиро кохає її.

Фоліо рекомендує