Французький роман

Паперова: 75 грн.
Є в наявності

Автор: Фредерік Беґбеде Мова видання: українська Мова оригіналу: французька Перекладач: Леонід Кононович Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 192 Жанр: Класична і сучасна проза та поезія Серія: Карта світу Рік видання: 2011 ISBN: 978-966-03-5154-7

Фредерік Беґбеде (нар. 1965 р.) — один з найвідоміших та найепатажніших письменників сучасної Франції, автор бестселерів, що перекладені багатьма мовами світу. У видавництві «Фоліо» вийшли друком його твори:«€ 1,499», «Історійки під екстезі», «Windows on the world», «Романтичний егоїст», «Простіть і відпустіть». «Французький роман» українською друкується вперше.

Це історія одного чоловіка, який став шукачем насолод, щоб помститися за те, що його покинули. Це історія старшого брата, який зробив усе, аби не бути схожим на своїх батьків, і молодшого, що зробив усе, аби не бути схожим на свого старшого брата. Це історія країни, яка примудрилася програти дві війни, проте доводить, що вона їх виграла, а потім, утративши статус колоніальної імперії, робить вигляд, ніби це не змінило її значущості. І все це «Французький роман» Фредеріка Беґбеде.

Фоліо рекомендує