Грозовий Перевал

Цифрова: 145 грн.Автор: Емілі Бронте (Emily Brontë) Мова видання: українська Мова оригіналу: англійська Перекладач: Дарія Радієнко Обкладинка: м’яка Кількість сторінок: 320 Формат: 84х108 1/32 Жанр: Класична світова проза Серія: Folio. Світова класика Рік видання: 2023 ISBN: 978-617-551-536-5

Емілі Бронте (1818—1848) — англійська письменниця, сестра не менш знаменитих Шарлотти і Енн Бронте. Їїжиття  рано обірвалося, коли їй виповнилося 30.  А прославилася вона своїм єдиним романом   «Грозовийперевал», написаним нею у віці 29 років, який був названий справжнім літературним шедевром. Цей твір назавждиувійшов у скарбницю світової літератури і був неодноразовоекранізований.

У Грозовому Перевалі, маєтку, володар якого колись привіву дім хлопчика-сироту та виховував його разом зі своїмидітьми, розгортається найпрекрасніша і водночаснайжорстокіша історія кохання сироти-батрака і дочки хазяїв.  Нещадний двобій пристрастей спонукають їх до жахливих вчинків. Незвичайний сюжет, емоційна напруга, справжня любов — ось що подобається  читачам у ційкнизі.

Фоліо рекомендує