Хроніка війни. 2014—2020. Том 2. Від першого до другого "Мінська"

Паперова: 210 грн.
Останній примірник

Цифрова: 105 грн.Автори: Олександр Красовицький (Oleksandr Krasovytskyy) Дар'я Бура (Daria Bura) Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 480 Жанр: Суспільно-політичне видання Серія: Хроніка Рік видання: 2020 ISBN: 978-966-03-9501-5

«Хроніка війни» — це документальне дослідження, літопис-хроніка подій 2014—2020 років в Україні, від завершального етапу Майдану до наших днів. Метою написання книги було прагнення переосмислити новітню історію, нагадати хронологію подій, що призвели до анексії Криму Російською Федерацією і початку гібридної збройної військової агресії РФ на Донбасі. Упорядники переглянули і хронологічно впорядкували тисячі публікацій щоденних новин і повідомлень з офіційних джерел.

Другий том «Від першого до другого ‘‘Мінська’’» тритомника «Хроніка війни. 2014—2020» висвітлює події з вересня 2014 року до 20 лютого 2015 року.

Сухі інформаційні рядки зведень проілюстровані свідченнями безпосередніх учасників подій, процитованих з книг-хронік, що вийшли раніше у видавництві «Фоліо». Долучені спогади про загиблих українських вояків, що захищали нашу землю в перші дні, тижні, місяці й роки російсько-української війни, про новітніх героїв, хто заплатив найдорожчу ціну за спокій і добробут українців.

Ця книга — нагадування світовому суспільству про те, що російсько-українська війна триває, і не можна забувати про тих, хто зі зброєю в руках фактично захищає благополуччя Європи.

Фоліо рекомендує