Історія чемпіонатів Європи з футболу

Паперова: 200 грн.
Є в наявності

Цифрова: 100 грн.Автор: Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 496 Жанр: Видання для дозвілля Серія: Спорт Рік видання: 2015 ISBN: 978-966-03-7403-4 Вага: 430 грам

Зараз це важко собі уявити, але всього якихось 60 років тому не існувало такого поняття — «Чемпіонат Європи», а перші континентальні змагання були зустрінуті провідними європейськими футбольними країнами вкрай негативно. Минув час, і зараз Чемпіонат Європи став подією, яка виходить далеко за рамки просто футбольного змагання. У всіх 13 європейських першостей, що минули, — своя історія. Історич­ним став уже і Євро-2012 в Україні та Польщі.

 

Це видання — не лише збірка довідкової інформації (хоча любителі ста­тистики також знайдуть тут багато корисного), це емоції і переживання, невідомі факти і загадки забитих і незабитих голів, перемоги й поразки, герої і невдахи... Тобто футбол — найкраща в світі гра у всіх її проявах.
Ця книжка — продовження «футбольної серії» видавництва «Фоліо», розпочатої книжками «Билиці та вигадки українського футболу» (історія київського «Динамо»), «Знамениті постаті українського футболу» та «Історія українського футболу».

Фоліо рекомендує