Каторжна

Передмова Тетяна Панасенко

Паперова: 110 грн.
Є в наявності

Цифрова: 55 грн.Автор: Борис Грінченко Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 348 Жанр: Класична українська проза Серія: Шкільна бібліотека української та світової літератури Рік видання: 2019 ISBN: 978-966-03-8726-3

Постать видатного українця Бориса Дмитровича Грінченко безперечно важлива для української культури, адже він показав себе як поет, письменник, публіцист, фольклорист, етнограф, мовознавець, критик, історик, педагог, перекладач, просвітницький і громадський діяч. Як прозаїк Борис Грінченко відомий кількома повістями та низкою оповідань, які наскрізь cповнені патріотичним чуттям та гострим болем за поневолення України.

Особливо зворушливо автор змальовує життя і виховання дітей в тогочасних суспільних умовах, реалістично відтворюючи психологію своїх маленьких героїв. “Каторжна” – це історія дівчини Докії, обділеної материнською любов’ю та ласкавим словом. Захищаючи право живої істоти любити і бути любленою, захищеною у цьому жорстокому й беззахисному світі, автор постає майстром психологічної прози.

Фоліо рекомендує