Колгосп тварин

Електронна: 110 грн.Автор: Джордж Орвелл (George Orwell) Мова видання: українська Мова оригіналу: англійська Перекладач: Тереза Гнатишин Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 112 Формат: 60х90 1/16 Жанр: Класична світова проза Серія: Окреме видання Рік видання: 2023 ISBN: 978-617-551-641-6

Джордж Орвелл раніше від інших позбувся ілюзій щодо місії Радянської держави. «Колгосп тварин» — це алегорія на революцію 1917 року і наступні події в СРСР до розгортання сталінізму. У передмові до першого українського видання (1947 року) Орвелл зазначав, що для нього дуже важливо, щоб люди на Заході побачили радянський режим таким, яким він є.

За сюжетом тварини на фермі повстали проти фермера Джонса і створили незалежний «Колгосп тварин». Але, захопивши владу, лідери повстання одразу забули про задекларовані правила майбутнього щасливого життя. В алегоричній формі зображено переродження революційних принципів і програм, поступовий перехід від утопічних ідей загальної рівності до диктатури і тоталітаризму.

Фоліо рекомендує