Кращий вік для смерті

Паперова: 200 грн.
Є в наявності

Автор: Ян Валетов Мова видання: українська Мова оригіналу: російська Перекладач: Олександра Ломака Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 512 Формат: 60х84 1/16 Жанр: Гостросюжетна література, фантастика, містика Серія: Сучасна гостросюжетна проза Рік видання: 2019 ISBN: 978-966-03-8785-0

Ян Валєтов — український письменник, автор гостросюжетних романів і по­вістей, написаних у жанрі трилера. У видавництві «Фоліо» вийшли друком російською його романи «Проклятий. Евангеліє від Юди», «Нічия Земля», «1917», «Чужі сни».

Вірус, що вирвався з військових лабораторій, знищив усіх дорослих. Планета населена підлітками й дітьми, які ведуть криваву боротьбу за виживання. Тут усі вміють вбивати, але ніхто не вміє любити, і світ ніколи не стане таким, як був ра­ніше, якщо двоє вигнанців зазнають поразки.

Занепалі міста, де мешкають племена здичавілих хлопців і дівчат, які живуть за законами мавпячої зграї. Зарослі вересом і конюшиною гайвеї, на яких до­гнивають мільйони машин. Жалюгідні руїни того, що вважалося великою людською цивілізацією. Історія еволюції, перетвореної на ніщо найпростішою комбінацією амінокислот.

Не існує минулого, не існує майбутнього, немає жодного шансу на успіх. Є лише двоє та надія...

Фоліо рекомендує