Малюк Цахес

Очікується

Автор: Мова видання: українська Мова оригіналу: німецька Перекладач: Сидор Сакидон Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 656 Жанр: Класична і сучасна проза та поезія Серія: Шкільна бібліотека української та світової літератури Рік видання: 2021 ISBN: 978-966-03-9683-8

Ернст Теодор Амадей Гофман (1776—1822), знаменитий німецький романтик, мав універсальні здібності в різних галузях мистецтва. Він був автором першої німецької романтичної опери, диригентом, театральним декоратором, музикантом, блискучим юристом, графіком, письменником. Його перу належать твори різних жанрів: романи, новели, казки, лібрето, які маестро писав до своїх музичних творів, есеї, критичні статті. Незрівнянним повістям-казкам Гофмана притаманна  романтична іронія, блискуча фантазія. Вони вчать вірити в добро, мрію, сприймати фантастичне як частину реальності.

До цього видання увійшли всесвітньо відомі твори Гофмана «Золотий горнець», «Малюк Цахес», «Володар бліх», «Життєва філософія кота Мура», в яких автор майстерно поєднує все найпрекрасніше, що було створено до нього засновниками романтизму, з особистим незвичайним вимислом, іноді похмуро хворобливим, подеколи смутно зворушливим, але найчастіше граціозно веселим і пустотливо глузливим.

Фоліо рекомендує