Медаль на два боки

Паперова: 270 грн.
Є в наявності

Цифрова: 135 грн.


Автор: Ольга Саліпа Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 320 Формат: 84 х 108 1/32 Жанр: Детектив Серія: Ретророман Рік видання: 2024 ISBN: 978-617-551-751-2

Весна 1921 року. Жителі Проскурова й навколишніх сіл чекають, що знову «прийде Петлюра» та визволить їх від більшовицького гніту. На Поділлі безліч повстанських загонів. «Контрреволюційна діяльність»  — найпоширеніший «злочин» того часу.

У місто приїжджає розшуківець Віктор Черкасов. Чоловік одразу ж завойовує особливе ставлення керівництва й увагу жінок. Але він має власну мету — знайти казну Уряду УНР,  яку Петлюра начебто заховав у Проскурові.  

Міліція полює за загоном отамана Чорного — відомого в околицях повстанця. Той не дає спокою новій владі й навіть організовує напад на членів ЧК.  А покарати за злочин мають невинного. 
Комісар Варвара Дольська першою здогадується, хто стоїть за безкарністю отамана Чорного.  Але що вона вибере: особисте щастя чи вірність «владі рад»? Будь-яке рішення,  як медаль, має два боки… 

У серії «Ретророман» видавництва «Фоліо» також вийшли друком твори Ольги Саліпи «Будинок на Аптекарській», «Брошка гімназистки» та «Пташка на долоні».

Фоліо рекомендує