Моя російська бабуся та її американський пилосос

Паперова: 110 грн.
Є в наявності

Автор: Меїр Шалєв (Shaliev Meyir) Мова видання: українська Мова оригіналу: англійська Перекладач: Володимир Верховень Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 285 Жанр: Класична і сучасна проза та поезія Серія: Карта світу Рік видання: 2012 ISBN: 978-966-03-5872-0

Меїр Шалєв (нар. 1948 р.) — найпопулярніший сучасний ізраїльський письменник. Його твори перекладено шістнадцятьма мовами. Народився у сім’ї репатріантів із Росії. Російське коріння згодом справило великий вплив на творчий шлях письменника.

«Моя російська бабуся та її американський пилосос» (2009) — роман автобіографічний, в якому історія Країни Ізраїль подається через історію однієї родини. До того ж це роман патріотичний, але написаний без пафосу і з безумовною любов’ю до своєї землі. Предки головного героя тяжко працюють, відроджуючи землю Палестини, а їхня літературна обдарованість знаходить втілення у сімейних анекдотах і легендах. Це й історія про бабусю Тоню з її патологічною манією чистоти, про подарований їй американським родичем, «двічі зрадником» Ісаєм, пилосос, про дідів особливий цитрус, на якому росли груші, сливи й ананаси, і ще про багато-багато іншого, із чого складається чудова, написана з гумором сімейна сага Меїра Шалєва.

Фоліо рекомендує