Німа смерть

Паперова: 390 грн.
Є в наявності

Цифрова: 200 грн.Автор: Фолькер Кучер Мова видання: українська Мова оригіналу: німецька Обкладинка: тверда + суперобкладинка Кількість сторінок: 523 Формат: 60х90 1/16 Жанр: Детектив Серія: Бест Рік видання: 2021 ISBN: 978-966-03-9248-9

«Німа смерть» — другий детектив блискавичного циклу про комісара Рата, який було розпочато романом «Мокра риба». Він продовжує серію кримінальних романів Фолькера Кучера, чудово екранізованих під назвою «Вавилон — Берлін».
І знов Берлін. Весна 1930 року. Європейське місто, сліпучі вогні реклами, тріумфальна поява звукового кіно. Його вже називають новим мистецтвом. Але є й ті, для кого звукові фільми тільки дешеве потурання невибагливим смакам глядачів.
Конкуренція між звуковим і німим кіно стає все жорстокішою. І ось з’являється він — той, хто в ім’я «великого німого» здатен піти будь на що. Чи він просто прикривається цим?
Ґереон Рат намагається розплутати одночасно кілька загадок. І, звісно, знов ризикує і своїм життям, і своїм добрим ім’ям, і своєю кар’єрою. Ще крок — і відкриється правда... Чи то буде тільки новий поворот драми?.

Фоліо рекомендує