Оповідь Артура Гордона Піма

Паперова: 190 грн.
Залишилось декілька примірників

Цифрова: 95 грн.Автор: Едгар Аллан По (Edgar Allan Poe) Мова видання: українська Мова оригіналу: англійська Перекладач: Віктор Шовкун Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 288 Жанр: Класична світова проза Серія: Бібліотека світової літератури Рік видання: 2017 ISBN: 978-966-03-7397-6

Творча спадщина видатного американського поета і письменника Едгара Аллана По (1809—1849) багата і різноманітна. За майже два десятиліття він написав крім віршів і поем близько 70 оповідань, в яких поєднуються гумор і трагедія, романтика і містика, науковість і фантастика, таємниці й пригоди.

Одна з характерних властивостей прози По — психологізм. І хоча його єдиний закінчений роман «Оповідь Артура Гордона Піма», найбільш спірний та загадковий твір письменника, був сприйнятий сучасниками як звіт про справжню подорож до Південного полюса, автор показує історію головного героя насамперед як своєрідне сходження до пекла, а морську подорож — як подорож до таємних глибин людської психіки.

Новели «Серце виказало» й «Барильце амонтильядо» належать до кращих й найвідоміших психологічних оповідань письменника. В них По так само сфокусований на людині, душу якої мучать нею ж породжувані демони.

Фоліо рекомендує