ПРО ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ В КИТАЇ. Том І

Паперова: 700 грн.
Є в наявності

Автор: Сі Цзіньпін Мова видання: українська Мова оригіналу: китайська Перекладачі: Надія Кірносова, Василь Гамянін, Євгенія Гобова, Дмитро Тимченко, Володимир Урусов Обкладинка: тверда+суперобкладинка Кількість сторінок: 560 Формат: 70 х 100 1/16 Жанр: Суспільно-політичне видання Серія: Окреме видання Рік видання: 2021 ISBN: 978-966-03-9038-6

На XIX з’їзді КПК була затверджена ідея Сі Цзіньпіна про соціалізм з китайською специфікою нової епохи як керівної ідеології, якої партія буде дотримуватися протягом довгострокового періоду. Таким чином був здійснений новий ідейний ривок в унісон з рухом часу, наданий чіткий дороговказ для вирішальних дій з повної побудови середньозаможного суспільства, для початку нового походу за всебічне будівництво соціалістичної модернізованої держави, здійснення великого відродження китайської нації. Сі Цзіньпін є основним творцем ідеї соціалізму з китайською специфікою нової епохи. Як найвищий партійний і державний керівник Китаю Сі Цзіньпін виголосив велику кількість промов з питань державного управління, висунувши чимало нових ідей, поглядів, міркувань, даючи глибокі відповіді на важливі теоретичні та практичні питання, які стосуються розвитку партії та держави в нових історичних умовах, узагальнивши й розкривши політичний курс, якого дотримується новий керівний колектив ЦК КПК.

У книзі зібрано виступи, бесіди, тези лекцій, інтерв’ю, резолюції на документах, привітальні послання Сі Цзіньпіна за 2012—2014 роки.

Окрім того, видання містить фотографії Сі Цзіньпіна, зроблені у різні періоди, що допоможе читачам краще ознайомитися з його працею і життям.

Фоліо рекомендує