Перетворення


Автор: Франц Кафка (Franz Kafka) Мова видання: українська Мова оригіналу: німецька Перекладачі: Наталя Сняданко, Петро Таращук Обкладинка: м’яка Кількість сторінок: 112 Жанр: Класична світова проза Серія: Шкільна бібліотека української та світової літератури (міні) Рік видання: 2017 ISBN: 978-966-03-7861-2

Франц Кафка (1883 — 1924) — відомий австрійський письменник. Його твори, просякнуті абсурдом і страхом перед зовнішнім світом та вищим авторитетом, здатні пробуджувати в читачеві відповідні почуття тривоги, і це — унікальне явище у світовій літературі.

Героєм повісті “Перетворення” є Ґреґор Замза. Одного дня він прокидається... перевтілений на велику комаху. Ґреґор втрачає роботу, родина замикає його в кімнаті. Зміна, яка повністю ізолювала Ґреґора від світу, призводить в кінці до його смерті, що насправді є полегшенням для родини, якій він набрид.

У символiчному планi історiя поступового виштовхування героя з кола близьких людей прочитується як процес безжалiсного вiдторгнення благополучним байдужим суспiльством «хвороï» на своє нещастя людини. І на жаль, сам Кафка вповні це відчував.

Фоліо рекомендує