Політологія

Паперова: 150 грн.
Є в наявності

Автор: Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 414 Жанр: Навчальна література, словники, довідники Серія: Підручники для ВУЗів Рік видання: 2012 ISBN: 978-966-03-5994-9

Підручник «Політологія» є частиною проекту видав­ництва «Фоліо» та Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з видання базових підручників з більш ніж 20 навчальних дисциплін. У реалізації проекту беруть участь наукові колективи кращих навчальних закладів України, причому кожен підручник — результат спільної роботи представників різних ВНЗ нашої країни.

Цей підручник написаний на основі багаторічного досвіду викладання політології у ВНЗ. У ньому визначено проблемне поле політичної науки, висвітлено основні ета­пи її становлення, розкрито сутність як «традиційних» для суспільнознавства тем, так і основних постулатів конфліктології та теорії міжнародних відносин. Головними завданнями авторського колективу були систематизація і роз’яснення понять та проблем політології, необхідних для осягнення основ аналізу сучасної політики.

Значна увага у підручнику приділяється самостійній роботі студентів. З цією метою було розроблено питання для самоперевірки, надано списки основної та додаткової рекомендованої літератури за кожним із розділів, складено словник наукових понять, наведено стислі біографічні дані видатних представників політичної науки тощо.

Для студентів, аспірантів, викладачів вищих закладів освіти, всіх, хто цікавиться проблемами політології.

Фоліо рекомендує