Про гріхи і чесноти (великий формат)

Упорядник                    Оксана Климончук
Автор передмови        Мустафа Джемілєв


Автор: Любомир Гузар (Lubomyr Husar) Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 144 Жанр: Релігійне видання Серія: Окреме видання Рік видання: 2019 ISBN: 978-966-03-8384-5

Блаженніший Любомир Гузар (1933—2017) — український релігійний діяч та духовний лідер, який жив і працював відповідно до настанов Святого Письма, людина з великим серцем, з  любов'ю  до життя і людей, з бажанням пізнавати інших. На його долю випало багато випробувань, які не лише не зламали його, але, навпаки, зміцнили силу духу та віри.  

Книжка-бесіда про людські чесноти й гріхи є нагодою для читача по-новому поглянути на буденні речі, переосмислити свої взаємини з іншими, а також глибше пізнати засади духовного життя. Це справжній порадник на безліч випадків, що повсякчас ставить нас перед моральним вибором. У легкій і доступній манері автор ділиться власним баченням рис, притаманних окремій особистості та суспільству загалом, вказує, як позбутися вад, а також як розвинути в собі те краще, дароване нам Богом, що є в кожному з нас.

Видання містить малюнки, що відібрані журі конкурсу на кращі дитячі ілюстрації  до книги Любомира Гузара «Про гріхи і чесноти».

Фоліо рекомендує